/  /  /  /  / Trzy lata gwarancji na wszystkie auta klasy wyższej Renault
Renault Vel Satis

Renault Vel Satis

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Wyższa
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Trzy lata gwarancji na wszystkie auta klasy wyższej Renault

Renault Polska|(2008-02-07 11:22)
null
© Renault
null

Wszystkie samochody klasy wyższej marki Renault (nowa Laguna, Vel Satis oraz Espace) zostały objęte gwarancją wydłużoną do trzech lat lub do 150 000 km.

Wydłużenie gwarancji dla całej oferty samochodów klasy wyższej Renault jest wynikiem realizacji "Planu Doskonałości" i wysokiej jakości osiągniętej w najnowszych modelach marki:
- 3-letnia gwarancja/do 150 tys. km w państwach Unii Europejskiej oraz w Chorwacji, Szwajcarii, Norwegii i Islandii,
- 3-letnia gwarancja/do 100 tys. km w pozostałych krajach.

Wydłużona gwarancja powinna przyczynić się do zwiększenia zaufania klientów. Stanowi również dowód głębokiego przekonania Renault co do możliwości realizacji zobowiązania podjętego w stosunku do nowej Laguny (uplasowanie tego auta wśród trzech najlepszych modeli w tym segmencie pod względem jakości). Podjęte w tym celu działania przyczyniły się również do podniesienia niezawodności modeli Vel Satis i Espace, produkowanych w tym samym zakładzie w Sandouville (Francja).

Zobowiązanie do wysokiej jakości produktu i usług
Pierwsze zobowiązanie podjęte w ramach "Kontraktu Renault 2009" dotyczyło uplasowania nowej Laguny wśród trzech najlepszych modeli w tej klasie pod względem jakości produktu i usług. Aby osiągnąć ten cel, w całej firmie zostały podjęte szeroko zakrojone działania.

Vel Satis i Espace są produkowane w oparciu o niezwykle wysokie wymagania pod względem jakości, bez precedensu w koncernie Renault. Postęp pod względem jakości uzyskany w najnowszych samochodach Renault począwszy od fazy projektu, testów po produkcję i obsługę posprzedażną pozwolił również podnieść jakość w samochodach klasy wyższej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama