/  /  /  /  / Pierwsze ceny nowego Renault Clio
Renault Scenic

Renault Scenic

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Pierwsze ceny nowego Renault Clio

Renault|
null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

W tym tygodniu Renault zaczęło przyjmować od klientów pierwsze zamówienia na model Renault Clio 4. W podstawowej wersji samochód kosztuje we Francji od 13 700 EUR. Auto wyróżnia m.in. ciekawa oferta wyposażenia oraz dobra gwarancja.

Od poniedziałku klienci na rynku francuskim mogą składać zamówienia na model Renault Clio czwartej generacji, z którym marka wiąże ogromne nadzieje. Samochód opracowano w oparciu o nowy język stylistyczny Renault, a poza wysoką jakością postrzegalną Clio 4 ma również kusić m.in. bogatą ofertą elementów wyposażenia wewnętrznego i zewnętrznego, umożliwiających personalizację auta.

Na rynku francuskim nowe Renault Clio kosztuje w najtańszej wersji od 13 700 EUR. Jest to auto w specyfikacji Authentique, które dysponuje silnikiem benzynowym 1.2 16v 75 KM. W ramach wyposażenia wchodzą takie elementy jak m.in. ABS z EBD, poduszki przednie i boczne dla kierowcy i pasażera, system Hill Start, regulator-ogranicznik prędkości oraz karta HandsFree.

Nowe Renault Clio przyjedzie do Polski jesienią

Co ciekawe, trzycylindrowy silnik benzynowy Energy TCE 90 turbo dostępny jest we Francji dla nowego Clio od drugiego poziomu wyposażenia (Expression), w cenie od 16 900 EUR.

W całym roku ubiegłym sprzedaż Renault Clio wyniosła w Europie około 300 000 egzemplarzy. Więcej aut w strategicznym segmencie B sprzedały od Renault takie marki jak Volkswagen (Polo), Ford (Fiesta) oraz Opel (Corsa).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Scenic