/  /  /  /  / Nowe Renault Scenic wycenione
Renault Scenic

Renault Scenic

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowe Renault Scenic wycenione

null
© Renault
nullnullnullnull

W polskiej ofercie marki Renault pojawił się właśnie model Renault Scenic po zmianach modernizacyjnych. Cena wersji podstawowej wynosi od 69 990 złotych, przy czym klienci mogą liczyć na rabat 5 000 złotych.

Zmodernizowane modele Renault Scenic i Grand Scenic zaprezentowano po raz pierwszy szerokiej publiczności z okazji wiosennej wystawy motoryzacyjnej w Genewie kilka tygodni temu. Oba samochody zmieniają swój design na zgodny z nową stylistyką francuskiej marki. Umieszczone na tle lśniącej czerni, powiększone przednie logo doskonale eksponuje kształt nowej osłony chłodnicy.

Elegancja sylwetki auta w połączeniu z wysoką jakością użytych materiałów podkreślają dynamiczny i rodzinny charakter tego vana. Jakość wykończenia wnętrza jest godna europejskiego lidera tego segmentu aut od 1996 roku. Złożona z łagodnych krzywizn deska rozdzielcza mieści obecnie oprócz ekranu TFT, który można spersonalizować w zależności od pożądanych przez użytkownika informacji, strefę zarezerwowaną dla nawigacji i multimediów.

Dostępny w zależności od wersji, stworzony na miarę tego modelu system nagłośnienia Bose zapewnia najwyższą w tym segmencie aut jakość dźwięku.

Na rynku polskim najtańsza wersja nowego modelu Renault Scenic to samochód w specyfikacji Authentique, dysponujący silnikiem benzynowym 1.6 16V o mocy 110 KM. Cena katalogowa to 69 990 złotych, przy czym klienci mogą aktualnie liczyć na rabat 5 000 zlotych.

Tymczasem ceny na model Renault Grand Scenic zaczynają się zgodnie z cennikiem od 78 500 złotych (również rabat 5 000 złotych). Kierowca w podstawowej wersji otrzymuje auto skonfigurowane według poziomu Expression z silnikiem Energy TCe 115 KM.

Oferta promocyjna dla obu modeli Renault obejmuje ponadto m.in. dostępne gratis pakiety wyposażenia Navigation oraz Techno.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Scenic