/  /  /  /  / Polska: Kampania przywoławcza Renault
Renault Scenic

Renault Scenic II

Zmień
SegmentVany / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Kampania przywoławcza Renault

UOKIK|

Jak poinformowała firma Renault Polska, niektóre egzemplarze modelu Renault Scenic II oraz Kangoo II mogą ewentualnie mieć usterkę i w związku z tym podjęto decyzję o rozpoczęciu stosownej akcji przywoławczej.

Firma Renault Polska powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre egzemplarze modelu Renault Scenic II oraz Kangoo II mogą ewentualnie mieć usterkę i w związku z tym podjęto decyzję o rozpoczęciu stosownej akcji przywoławczej.
 
W niektórych egzemplarzach Scenic II (wyprodukowanych w okresie od stycznia 2006 r. do marca 2009) oraz Kangoo II (wyprodukowanych do 15 stycznia 2009) mogą ewentualnie wystąpić chwilowe przerwy w działaniu oprogramowania komputera sterującego elektrycznym wspomaganiem układu kierowniczego. W skrajnym przypadku usterka może doprowadzić do zakłócenia kontroli nad pojazdem.

Na rynku polskim opisywana kampania naprawcza dotyczy 1 323 egzemplarzy Scenic II oraz 2 411 egzemplarzy Kangoo II.

Importer zobowiązał się do listownego poinformowania właścicieli modeli objętych akcją o możliwości wystąpienia usterki i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, gdzie na koszt producenta zostanie przeprogramowany komputer sterujący elektrycznym wspomaganiem układu kierowniczego.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Scenic