/  /  /  /  / Renault ogłasza ceny elektrycznego Zoe
Renault Megane

Renault Megane

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Renault ogłasza ceny elektrycznego Zoe

Renault|
null
© Renault
nullnullnullnullnullnull

Z okazji Salonu Samochodowego Genewa 2012 firma Renault ogłosiła ceny w pełni elektrycznego hatchbacka Zoe i rozpoczęła przyjmowanie rezerwacji na ten model na stronie internetowej www.renault-ze.com. Zoe trafi na wybrane rynki europejskie jesienią 2012 roku i będzie produkowane w zakładach w miejscowości Flins (Francja).

Renault ZOE będzie oferowane na terenie Francji za cenę od 15 700 euro brutto w bogato wyposażonej w standardzie podstawowej wersji ZOE Life,  z wbudowanym, multimedialnym tabletem Renault R-Link, układem ładowania Caméléon i automatyczną klimatyzacją. Dwie najwyższe wersje, ZOE Zen i ZOE Intens, będą oferowane za cenę od 17 500 euro brutto1.
Koszt najmu akumulatora przy umowie na 36 miesięcy z rocznym przebiegiem do 12 500 km będzie wynosił od 79 euro brutto miesięcznie.

W Renault ZOE, poczynając od wersji Life, zastosowane zostały rozwiązania zwiększające prostotę jego użytkowania, zasięg oraz zakres łączności ze światem. Jest ono wyposażone w:
-   System Range OptimiZEr.
-   System ładowania Caméléon.
-   System Renault R-Link z dużym, 7-calowym, dotykowym ekranem i funkcją poleceń głosowych, umożliwiającym pełną obsługę systemów pokładowych bez odrywania wzroku od drogi. Obejmuje on: nawigację Carminat TomTom® Live (na wybranych rynkach), zarządzanie elektrycznymi funkcjami pojazdu, odsłuchiwanie muzyki, aplikacje pobierane za pośrednictwem R-Link Store, obsługę e-maili i wiele innych.
-    Pakiet My Z.E. Connect do zdalnego przeglądania informacji dotyczących zasięgu auta za pośrednictwem Smartphone’a lub komputera.
-   System Z.E. Voice - generator zewnętrznych sygnałów dźwiękowych ostrzegających pieszych o zbliżaniu się auta. Kierowca ma do wyboru 3 rodzaje dźwięków: Pure, Glam
i Sport.
-    Funkcję Tryb eko, pozwalającą chronić zasięg auta poprzez inteligentne obniżanie wydajności układu klimatyzacji i mocy silnika. Funkcja ta jest aktywowana za pomocą przełącznika umieszczonego na środkowej konsoli.
-   Szereg innych, zwiększających poziom komfortu systemów, takich jak automatyczna klimatyzacja czy wstępne ogrzewanie/schładzanie kabiny.

Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama