/  /  /  /  / Renault Polska podsumowuje wyniki za luty
Renault Megane CC

Renault Megane CC

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Renault Polska podsumowuje wyniki za luty

Renault Polska|
null
© Dacia
null

Jak wynika z danych rejestracyjnych, w lutym najpopularniejszym modelem Renault w gamie aut osobowych było Clio III, a wśród aut dostawczych Master. Najczęściej wybieranym produktem marki Dacia wciąż pozostaje Duster.

Łącznie w ubiegłym miesiącu zarejestrowano 2 503 samochody obu marek, co stanowi wzrost o ponad 24% w porównaniu do stycznia br.

Wyniki rejestracji nowych aut Renault pokazują, że wciąż najpopularniejszym samochodem osobowym pozostaje Clio III. W lutym zarejestrowano 180 sztuk tego modelu, na drugim miejscu uplasował się Megane Grandtour (167 sztuk).

Na szczycie zestawienia aut dostawczych również bez zmian: w ubiegłym miesiącu znów najczęściej rejestrowanym modelem był nowy Master (381 sztuk).

W sumie w drugim miesiącu bieżącego roku zarejestrowano 1 724 nowe samochody Renault, czyli o ponad 19% więcej niż w styczniu.

Znacząco zwiększyła się liczba zarejestrowanych modeli Duster (443 auta w porównaniu do 253 sztuk miesiąc wcześniej). Dobry wynik prezentuje również model Sandero, którego w lutym zarejestrowano 155 sztuk.

Łącznie w omawianym okresie zarejestrowano 779 aut marki Dacia.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama