/  /  /  /  / Polska: Tyle kosztuje nowe Megane CC
Renault Megane CC

Renault Megane CC

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Tyle kosztuje nowe Megane CC

Renault Polska|
null
© Renault
nullnullnullnull

W Polsce zadebiutował nowy model Renault. To Megane Coupe-Cabriolet. Ceny samochodu rozpoczynają się od 99 900 zł.

W Polsce zadebiutował nowy model Renault: Megane Coupe-Cabriolet. Samochód jest oferowany w wersji Privilege z gamą trzech silników do wyboru (w tym z silnikiem 2.0 16V z automatyczną bezstopniową skrzynią biegów CVT).

Ceny poszczególnych wersji silnikowych nowego Renault Coupe-Cabriolet to:
- 1.4 16V TCe 130: 99 900 zł
- 2.0 16V 140 X-Tronic CVT: 104 900 zł
- 1.9 dCi 130 FAP: 110 100 zł

Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet stanowi ukoronowanie procesu odnowy gamy Megane obejmującej sześć wersji nadwozia, które w ciągu półtora roku pozwoliły na odnowienie oferty Renault w najważniejszym pod względem wielkości sprzedaży segmencie w Europie.

Na koniec 2009 roku gama Megane była numerem 3 na rynku europejskim. Na rynku francuskim zajmuje pozycję lidera.

Megane Coupe-Cabriolet sprzedał się w ilości ponad 170 tys. sztuk od momentu wprowadzenia pierwszej generacji tego modelu, co stanowi około 4% sprzedaży gamy. W 2009 roku model ten miał nadal ponad 10-procentowy udział w segmencie kompaktowych kabrioletów w Europie Zachodniej.

Wykorzystując atuty, które złożyły się na sukces jego poprzednika, nowe Megane Coupe-Cabriolet oferuje klientom atrakcyjny design i poczucie prawdziwej wolności dzięki panoramicznemu dachowi ze szkła i przesuniętej do przodu przedniej szybie. Montowana w standardzie szyba przeciwwiatrowa zmniejsza uciążliwe zawirowania powietrza i pozwala w pełni cieszyć się przyjemnością z jazdy.

Nowe Renault Megane Coupe-Cabriolet jest produkowane w zakładzie Renault w Douai (Francja), równolegle z modelami Scenic i Grand Scenic. Pozwoliło to na wykorzystanie całej wiedzy technicznej zgromadzonej od momentu wprowadzenia pierwszej generacji Megane Coupe-Cabriolet w 1997 roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama