/  /  /  /  / Katarzyna Glinka gwiazdą na torze Verva Street Racing
Renault Megane CC

Renault Megane CC

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Katarzyna Glinka gwiazdą na torze Verva Street Racing

Renault Polska|
null
© Renault
nullnullnull

Katarzyna Glinka, ambasadorka marki Renault w Polsce, weźmie udział w Verva Street Racing, jadąc samochodem Megane Coupe Cabriolet w wersji Monaco GP.

Już 15 września podczas Verva Street Racing w centrum Warszawy odbędzie się specjalny pokaz „Gwiazdy na torze”. Za kierownicami supersportowych aut zasiądą najpopularniejsze polskie gwiazdy, a wśród nich Katarzyna Glinka w luksusowym Megane Coupe Cabriolet w limitowanej serii Monaco GP.

"Jestem fanką motoryzacji, wyjątkowych samochodów i silnych wrażeń, dlatego nie mogłam odmówić sobie przyjemności udziału w imprezie tym bardziej, że prowadzić będę samochód stworzony do tego typu wydarzeń - mówi Katarzyna Glinka.

Megane Coupe Cabriolet Monaco GP to auto z limitowanej serii: pojazd starannie dopracowany w najdrobniejszych detalach, przywołujący na myśl świat wyścigów w najdoskonalszym wydaniu. Monaco GP jest przeznaczona dla klientów szczególnie ceniących sobie sportowy charakter i elegancję.

Verva Street Racing to wydarzenie motoryzacyjne, które już po raz trzeci odbędzie się w Warszawie. Centrum stolicy specjalnie na ten dzień przebudowane zostanie w wyścigowe miasteczko, a ulice zmienią się w tor, na którym odbędą się wyścigi czołowych serii samochodowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama