/  /  /  /  / Z Renault Latitude w windzie
Renault Latitude

Renault Latitude

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Z Renault Latitude w windzie

Renault Polska|
null
© Renault
nullnullnull

W kwietniu pracownicy i goście wybranych biurowców największych miast Polski będą mieli okazję obejrzeć wnętrze Renault Latitude. Windy wybranych biurowców zostaną ozdobione zdjęciami wykonanymi w technice 360 stopni prezentującymi wnętrze tego luksusowego auta.

Model Latitude, który będzie oficjalnym samochodem najbliższego Festiwalu Filmowego w Cannes to nowy, wysokiej klasy sedan Renault zapewniający niezrównany poziom komfortu. Latitude inauguruje również nowy znak Take care by Renault, który wyróżnia samochody zapewniające niezwykły poziom komfortu. Latitude zostało wyposażone w nowatorski system obejmujący dwufunkcyjny jonizator oraz system emitujący zapachy, który gwarantuje czyste, zdrowe powietrze w kabinie, a także fotel kierowcy z wbudowanym układem masażu z 4 trybami pracy.

Wnętrze samochodu jest przestronne i wygodne, gwarantujące komfortową podróż w klasie biznes. Samochód jest przeznaczony dla klientów zwracających uwagę na wszystkie aspekty komfortu jak również jakość wykończenia. Dzięki mocnym silnikom, takim jak nowa jednostka V6 dCi 240, zoptymalizowanemu tylnemu zawieszeniu wielodrążkowemu, zapewniającemu lepszy kompromis pomiędzy komfortem a zachowaniem na drodze, Renault Latitude jest idealne do dalekich podróży.

Samochód opracowany przez Alians Renault-Nissan z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań technicznych o uznanej niezawodności i sprawności działania, zapewnia także doskonały poziom bezpieczeństwa. Latitude jest wyposażone w ABS, wspomaganie nagłego hamowania, ESC, adaptacyjne poduszki powietrzne, podwójne czujniki zderzeń bocznych, regulator-ogranicznik prędkości, system kontroli ciśnienia w oponach czy kierunkowe bi-ksenonowe reflektory.

W Polsce model Latitude dostępny jest w trzech wersjach wykończenia (Expression, Privilege oraz Initiale). Goście biurowców będą mogli jeździć windami ozdobionymi wizerunkiem wnętrza Latitude przez cały kwiecień.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Latitude