/  /  /  /  / Usługa Live w nawigacji TomTom dostępna w Renault w Polsce
Renault Latitude

Renault Latitude

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Usługa Live w nawigacji TomTom dostępna w Renault w Polsce

Renault Polska|
null
© Renault
nullnullnull

Od lipca użytkownicy samochodów Renault wyposażonych w fabryczną nawigację Carminat TomTom Live będą mogli uzyskać pełen dostęp do wszystkich funkcji usługi Live.

Od lipca użytkownicy samochodów Renault wyposażonych w fabryczną nawigację Carminat TomTom Live będą mogli uzyskać pełen dostęp do wszystkich funkcji usługi Live, w tym do HD Traffic, czyli informacji o natężeniu ruchu ulicznego i korkach czy informacji o radarach oraz miejscach niebezpiecznych na drodze.

Każdy klient będzie miał możliwość skorzystania z 3-miesiecznego bezpłatnego okresu próbnego.

Usługa Live obejmuje:
• HD Traffic, czyli najbardziej szczegółowe na świecie informacje o natężeniu ruchu ulicznego i korkach, obejmujące autostrady, drogi główne oraz drugorzędne, aktualizowaneco 2 minuty;
• komunikaty ostrzegawcze bezpieczeństwa drogowego, czyli informacja o fotoradarach stacjonarnych i przenośnych oraz miejscach niebezpiecznych na drodze – komunikaty udostępniane są w czasie rzeczywistym z chwilą przesłania danych przez członka społeczności;
• informację o pogodzie – lokalne prognozy obejmujące najbliższe 5 dni, aktualizowane co 4 godziny;
• wyszukiwarkę umożliwiającą znalezienie punktu usługowego czy innego miejsca użyteczności publicznej.

Funkcje będą dostępne od lipca dla wszystkich klientów, którzy zakupią nowy samochód Renault wyposażony w fabryczną nawigację Carminat TomTom Live, jak również dla tych, którzy już użytkują auto Renault z taką nawigacją.

Klienci Renault będą mogli przetestować usługę Live bezpłatnie przez pierwsze trzy miesiące użytkowania. Po tym czasie mogą wykupić roczny abonament w cenie 395 zł. Aktywacja usługi wymagać będzie zgody na przekazywanie danych o lokalizacji pojazdu.

Obecnie nawigacja Carminat TomTom Live jest dostępna w modelach Laguna, Espace, Latitude, Megane, Scenic, Clio, Kangoo, Master, Koleos, Fluence i Trafic.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Latitude