/  /  /  /  / Renault-Nissan podpisuje z Danone umowę na 15 000 pojazdów
Renault Latitude

Renault Latitude

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Renault-Nissan podpisuje z Danone umowę na 15 000 pojazdów

Renault Nissan|
null
© Renault
null

W ramach umowy dotyczącej odnowienia floty Alians Renault-Nissan dostarczy Grupie Danone z siedzibą w Paryżu blisko 15 000 samochodów.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Na podstawie nawiązanego porozumienia, które jest pierwszym tego typu dla aliansu, firma będzie tworzyć i obsługiwać przez okres co najmniej pięciu lat park samochodowy Danone w 25 krajach.

Danone wybrał Alians Renault-Nissan z uwagi na szeroką gamę produktów, sprawdzoną organizację sprzedaży, usługi dla przedsiębiorstw i komplementarność geograficzną obu przedsiębiorstw, co pozwoli zaspokoić potrzeby Danone na całym świecie.

Współpracownicy Danone będą mogli wybierać swoje pojazdy spośród czterech marek aliansu (Renault, Dacia, Nissan i Infiniti), od samochodów osobowych w segmentach od A do E po pojazdy użytkowe i modele z napędem elektrycznym. W Rosji, Meksyku i we Francji najważniejszym kryterium będzie pojemność pojazdów.

Umowa obowiązuje od 3 lipca 2012 aż do 2017 roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Latitude