/  /  /  /  / Wyprawa Koleosa zakończona
Renault Koleos

Renault Koleos

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Wyprawa Koleosa zakończona

Renault Polska|
null
© Renault Polska
nullnullnullnullnullnull

Po dwóch dobach w drodze i przejechaniu 2 400 km w nocy z piątku na sobotę do mety dotarła załoga, która za kierownicą nowego Koleosa przemierzyła Polskę wzdłuż jej granic.

Nowy crossover 4x4 Renault zapewnił wygodę i bezpieczeństwo, a ekipa zadbała o ciekawe relacje w Internecie.

Przed załogą nowego Koleosa stało trudne zadanie: w 48 godzin przejechać wzdłuż granic Polski. Udało się w czasie krótszym niż planowano; o godz. 1 w nocy z piątku na sobotę ekipa dotarła do Terespola, skąd wyruszyła w czwartek rano.

W ciągu dwóch dni Koleos odwiedził między innymi Białystok, Augustów, Elbląg, Gdańsk, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Zieloną Górę, Wrocław, Kraków oraz Zamość.

Nowy Renault Koleos na zdjęciach

Załoga na bieżąco relacjonowała wyprawę w Internecie oraz publikowała zdjęcia Koleosa z różnych zakątków Polski (Koleos wziął udział w sesjach zdjęciowych w najbardziej charakterystycznych punktach odwiedzanych miejscowości). Dzięki przygotowanemu specjalnie na tę okazję sprzętowi można było na bieżąco śledzić podgląd z kamery zamontowanej w samochodzie.

Wyprawa cieszyła się dużym zainteresowaniem internautów.

Załoga wyprawy doceniła wygodę i funkcjonalność nowego crossovera 4x4 marki Renault. Właściwości jezdne testowano nie tylko na drogach i autostradzie, ale także w bardziej nietypowych miejscach, np. na terenie żwirowni. Wielogodzinną jazdę ułatwiały wysokiej klasy urządzenia oraz rozwiązania zastosowane w aucie.

Znamy zwycięzcę konkursu Renault

Nowe Renault Koleos oferuje przestronne wnętrze oraz komfort na najwyższym poziomie w segmencie crossoverów. Wysokość kabiny z przodu oraz ilość miejsca na wysokości kolan sięgają wartości rekordowych w tym segmencie, zaś wysokość i szerokość tylnej części kabiny zapewniają pasażerom optymalny komfort.

W konstrukcji nowego Koleosa wykorzystane zostało bogate doświadczenie Renault w dziedzinie bezpieczeństwa czynnego i biernego, a zastosowane w nim technologie napędu na cztery koła pochodzą z Nissana.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama