/  /  /  /  / W 48 godzin dookoła Polski z Renault Koleos
Renault Koleos

Renault Koleos

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

W 48 godzin dookoła Polski z Renault Koleos

Renault Polska|
null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Chcesz wyruszyć w podróż dookoła kraju nowym Renault Koleos? Jeśli tak, odwiedź profil Renault Polska na Facebooku i w specjalnie przygotowanej aplikacji napisz, dlaczego to właśnie Ty powinieneś dołączyć do ekipy, która w ciągu 48 godzin pokona trasę wzdłuż granicy Polski.

Cała wyprawa będzie relacjonowana w internecie.

Podroż dookoła granic Polski będzie niecodziennym testem wytrzymałości i funkcjonalności nowego Koleosa, crossovera 4x4 marki Renault. Samochód pokona łącznie około 2 400 km w ciągu zaledwie 48 godzin.

Nowy Renault Koleos na zdjęciach

Wyprawa rozpocznie się 27 października w Terespolu i obejmować będzie ponad dwadzieścia miejscowości, w tym Suwałki, Gdańsk, Koszalin, Szczecin, Zieloną Górę, Wrocław oraz Kraków.

W przedsięwzięciu wezmą udział redaktorzy portalu Francuskie.pl

Renault Polska daje fanom marki szansę na dołączenie do tej niezwykłej wyprawy. Aby wziąć w niej udział należy odpowiedzieć na pytanie zamieszczone w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie facebook.com/RenaultPL

Konkurs potrwa do 20 października.

Nowe Renault Koleos weszło do sprzedaży w październiku. Samochód wyróżnia się dynamiczną sylwetką z nowym, bardziej wyrazistym i eleganckim przodem, a starannie wykończone wnętrze podkreśla wyrafinowany charakter samochodu.

W konstrukcji nowego Koleosa wykorzystane zostało bogate doświadczenie Renault w dziedzinie bezpieczeństwa czynnego i biernego, a zastosowane w nim technologie napędu na cztery koła pochodzą od Nissana.

Partnerami wyprawy są Renault Polska, Polkomtel SA (operator sieci Plus), Finder SA, MindMade oraz portal francuskie.pl
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama