/  /  /  /  / Renault Koleos z ewentualną usterką fabryczną
Renault Koleos

Renault Koleos

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Renault Koleos z ewentualną usterką fabryczną

UOKIK|
null
© Renault
null

Jak poinformowano Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, niektóre egzemplarze modelu Renault Koleos mogą mieć usterkę fabryczną. Dlatego też prewencyjnie generalny importer Renault w Polsce zdecydował się ogłosić stosowną akcję naprawczą.

Chodzi o samochody wyprodukowane w okresie od stycznia do listopada 2011. Otóż w niektórych autach w przypadku wystąpienia naprężeń w połączeniu spawanym wahacza przedniego prawego (szczególnie w trakcie gwałtownego hamowania) może dojść do pęknięcia wahacza przedniego prawego zawieszenia.

To w konsekwencji może spowodować ściąganie pojazdu w prawą stronę wraz z zablokowaniem przedniego prawego koła, połączonym z hałasem oraz zatrzymaniem samochodu.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objęte są 123 samochody Renault Koleos (numery VIN patrz TUTAJ).

Importer Renault poinformuje właścicieli samochodów listem poleconym o sytuacji i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego w celu sprawdzenia i ewentualnej wymiany wahacza przedniego prawego zawieszenia, jeśli będzie to uzasadnione.

Bliższych informacji związanych z kampanią serwisową udziela Renault Polska Sp. z o.o. (adres: ul. Marynarska 13, 02-674 Warszawa; tel.: 22 541 10 00 / 02, faks: 22 541 10 01; http://www.renault.com.pl, e-mail: kontakt.klient@renault.com.pl, infolinia: 22 575 99 99).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama