/  /  /  /  / Megane to wyznacznik jakości Renault
Renault Koleos

Renault Koleos

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Megane to wyznacznik jakości Renault

Renault|
null
© Renault
nullnullnullnullnullnull

Wytwarzane w zakładzie w Palencji (Hiszpania) Renault Megane jest objęte najostrzejszymi standardami produkcyjnymi, pozwalającymi zapewnić najwyższy poziom jakości.

Model ten, prezentowany ostatnio w reklamie chwalącej francuską jakość, aspiruje do roli światowej wizytówki jakości Renault i symbolizuje know-how koncernu w tym zakresie, od fazy projektu po wprowadzenie na rynek wszystkich modeli tej marki.

"Dzięki swojej wyjątkowej niezawodności oraz coraz powszechniej uznawanej (w miarę kolejnych udoskonaleń pojazdu) jakości postrzeganej, Renault Megane jest wiarygodną wizytówką jakości Renault. Wszędzie na świecie Megane powinno pełnić rolę wyznacznika jakości dla wszystkich modeli marki - twierdzi Jean-Pierre Vallaude, dyrektor ds. jakości

Dzięki polityce ciągłych udoskonaleń, zapoczątkowanej przez Renault w 2003 r., w Megane III udało się obniżyć o 40% liczbę usterek podczas jazdy w porównaniu do jego poprzednika.

Renault Megane Gama 2012

Renault Megane III objęte zostało zaostrzonymi procedurami projektowania i zatwierdzania projektu, ukierunkowanymi na zapewnienie trwałości oraz odporności na upływ czasu. I tak na przykład dla fazy projektowania sporządzona została lista 100 punktów w celu zapewnienia najwyższego poziomu niezawodności oraz wydłużenia trwałości elementów, tak pod kątem użytkowania, jak i wyglądu w porównaniu do Megane II.

Szczególnie wiele wysiłku włożono w obniżenie poziomu hałasu, poprawę szczelności oraz zapewnienie niezawodności komponentów elektronicznych.

Ten najlepiej sprzedający się model marki Renault (235 000 egzemplarzy sprzedanych w samym 2011 roku i 730 000 od jego wejścia na rynek pod koniec 2008) stał się obecnie jednym z liderów niezawodności w swoim segmencie.

Jego niezawodność została doceniona w fachowej prasie jak np. "Automobile Magazine" oraz przez ADAC, renomowany niemiecki automobilklub oraz inne, zewnętrzne niezależne instytucje plasujące ten model w czołówce rankingu.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama