/  /  /  /  / Aktor Rafał Królikowski i nowy Renault Koleos
Renault Koleos

Renault Koleos

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Aktor Rafał Królikowski i nowy Renault Koleos

Renault Polska|
null
© Renault Polska
nullnullnull

Rafał Królikowski, jako wieloletni ambasador marki Renault w Polsce, zasiądzie za kierownicą nowego Koleosa. Renault Polska w ramach współpracy przekazało aktorowi crossover w wersji Privilege 2.0 dCi 175 ESM.

Znany aktor filmowy i teatralny, Rafał Królikowski od lat związany jest z Renault. Do tej pory zasiadał za kierownicą wielu modeli marki, zarówno jako klient jak i ambasador. Teraz Renault Polska przekazało artyście nowego Koleosa, wysokiej klasy crossover z napędem na 4 koła.

"Od lat jestem związany i bardzo sobie chwalę współpracę z Renault ze względu na to, że firma ta stawia na bezpieczeństwo i ekologię. A te kategorie są dla mnie bardzo ważne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym - powiedział Rafał Królikowski.

Nowe Renault Koleos wyróżnia się dynamiczną sylwetką z nowym, bardziej wyrazistym i eleganckim przodem, a niezwykle starannie wykończone wnętrze podkreśla wyrafinowany charakter samochodu. Nowy Koleos jest autem naprawdę wszechstronnym. Komfortowy i zwrotny w mieście, doskonale radzi sobie również przy pokonywaniu nierówności terenu dzięki opracowanemu wspólnie z Nissanem napędowi 4x4.

Wisienka na torcie, czyli sprzedaż aut celebrytom ..., tym z telewizji

Auto wyposażone zostało we wszystkie najnowsze równie użyteczne co intuicyjne technologie Renault takie jak wspomaganie parkowania, karta Renault Hands Free służąca do otwierania i uruchamiania auta, system nawigacji Carminat TomTom Live z joystickiem czy też układ wspomagania ruszania pod górę HSA (Hill Start Assist).

Konstruktorzy nowego Koleosa zwrócili szczególną uwagę na solidne wykończenie i zastosowanie materiałów wysokiej jakości takich jak skóra czy tkaniny obiciowe. Również właściwości akustyczne samochodu były przedmiotem szczegółowych prac i starań, aby podróż autem była wyjątkowym przeżyciem tak w mieście, jak i poza utwardzonymi drogami.

Podwójne koło zamachowe tłumi szumy mechaniczne, natomiast hałasy pracy układu jezdnego wyciszono, stosując specjalnie dobrane materiały izolujące i dźwiękochłonne.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama