/  /  /  /  / Renault Kangoo dla aktorów
Renault Kangoo

Renault Kangoo

Zmień
SegmentKombi Van
Cena70 000 zł - 84 350 zł (aktualizacja: 2017-06-06)
Emisja CO2112 g/km - 140 g/km
Żużycie paliwa4,3 L/100km - 6,2 L/100km
 

Renault Kangoo dla aktorów

Renault Polska|
null
© Renault Polska
null

Renault Polska przekazało Domowi Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie samochód Renault Kangoo. Kluczyki do auta wręczono podczas pierwszego Święta Weterana Scen Polskich (19 marca).

Renault Polska przekazało ośrodkowi do dyspozycji na rok egzemplarz Kangoo w wersji Helios 1.5 dCi 110. Auto będzie wykorzystywane do codziennego użytku.

Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie został zbudowany z myślą o samotnych emerytowanych artystach. Obecnie mieszka w nim 40 osób. W celu wspierania placówki, a także artystów znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej oraz osób niepełnosprawnych powołana została Fundacja Przyjaciół Skolimowa, która została zarejestrowana jako organizacja pożytku publicznego i jest częściowo utrzymywana dzięki pomocy darczyńców.

"W imieniu stowarzyszenia ZASP, środowiska artystycznego, mieszkańców Domu Artystów Weteranów Scen Polskich i własnym, pragnę serdecznie podziękować za tak wspaniały gest firmy Renault Polska, która użyczyła DAW w Skolimowie na rok samochód Renault Kangoo - powiedział Olgierd Łukaszewicz, prezes Związku Artystów Scen Polskich.

"Miło mi, że przekazanie samochodu uświetniło po raz pierwszy obchodzony Dzień Artystów Weteranów. W domu zamieszkałym przez osoby starsze, czasem niedomagające, których dolegliwości wymagają częstych kontaktów z ośrodkami opieki zdrowotnej poza Skolimowem, dobry, sprawny samochód jest elementem niezbędnym w bezpiecznym funkcjonowaniu. Tym bardziej dziękuję za życzliwość, zrozumienie problemu i wsparcie konkretnym darem, który z pewnością będzie w ciągłym ruchu".
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama