/  /  /  /  / Pierwsze w Polsce elektryczne Renault Kangoo odbiera firma...
Renault Kangoo

Renault Kangoo

Zmień
SegmentKombi Van
Cena70 000 zł - 84 350 zł (aktualizacja: 2017-06-06)
Emisja CO2112 g/km - 140 g/km
Żużycie paliwa4,3 L/100km - 6,2 L/100km
 

Pierwsze w Polsce elektryczne Renault Kangoo odbiera firma...

Renault/ALD Automotive|
null
© Renault/ALD Automotive
null

Renault wydało pierwszy zamówiony w Polsce samochód elektryczny Kangoo ZE. Odbiorcą samochodu jest firma Nestle Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury, która w ten sposób wprowadza do swojej eko-floty pierwszy pojazd zasilany w 100% energią elektryczną.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Kangoo ZE wynajęto od ALD Automotive Polska Sp z o.o. w ramach usługi full service leasing (FSL).

"Coraz częściej w firmowych flotach na świecie pojawiają się samochody elektryczne. Świadczy to o zmieniającym się podejściu przedsiębiorstw do tematu ochrony środowiska. Mamy nadzieję, że ten trend będzie również rozwijał się w Polsce. Auta elektryczne to przede wszystkim ograniczenie emisji spalin i hałasu - podkreśla Tomasz Mróz, dyrektor sprzedaży zbiorowej i specjalnej Renault Polska.

"Jesteśmy firmą dbającą o to, żeby nasza działalność w jak najmniejszym stopniu wywierała negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dlatego też chcemy rozwijać naszą eko-flotę i w ten sposób redukować zarówno emisję szkodliwych spalin oraz koszty związane z eksploatacją pojazdów. Wynajmując Kangoo ZE pozyskujemy samochód ekonomiczny, bezpieczny i przyjazny dla środowiska - podkreśla Piotr Starosta, krajowy koordynator ds. floty, Nestle Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury.

"Z firmą ALD współpracujemy od ubiegłego roku. Cenimy zaoferowaną wysoką jakość obsługi oraz atrakcyjne warunki finansowe. Również w przypadku wynajmu długoterminowego Kangoo ZE firma ALD przedstawiła najkorzystniejszą ofertę, wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom. Jako pierwsi na rynku będziemy korzystać z elektrycznego pojazdu".

Renault Kangoo ZE będzie ładowane poprzez naścienną stację ładowania Wall-Box, która stanowi główne źródło zasilania i w zupełności wystarcza do bieżącego użytkowania samochodu.

W przyszłości korzystanie z indywidualnych stacji ładowania Wall-Box RWE stanie się codziennością. Urządzenie jest dostępne w ramach współpracy pomiędzy Renault Polska i RWE Polska.

Współpraca ta umożliwia oferowanie klientom kompleksowych rozwiązań i ma na celu upowszechnianie mobilności elektrycznej.

Przekazany samochód to nie tylko pierwsze auto elektryczne używane przez Nestle Waters Polska, ale również pierwszy pojazd tego typu wynajęty przez ALD Automotive Polska w ramach usługi full service leasing. Jego wynajem jest potwierdzeniem zaangażowania ALD Automotive w działania na rzecz ochrony środowiska.

Firma zachęca klientów do korzystania z usługi Bluefleet, w tym do mierzenia emisji dwutlenku węgla, redukcji negatywnego wpływu samochodów na środowisko naturalne oraz prowadzenia działań kompensujących, co przynosi wymierne korzyści ekologiczne i ekonomiczne.

"Cieszymy się, iż możemy wynająć dla firmy Nestle Waters pierwszy samochód elektryczny. Dla ALD Automotive jest to bardzo ciekawy projekt, mający na celu wsparcie działań proekologicznych oraz możliwość zaoferowania innowacyjnych rozwiązań w formule wynajmu długoterminowego - dodaje Marek Małachowski, dyrektor zarządzający ALD Automotive Polska.

Renault Kangoo ZE jest pierwszym w 100% elektrycznym uniwersalnym samochodem użytkowym oferowanym w przystępnej cenie. Model ten przeznaczony jest przede wszystkim dla klientów instytucjonalnych, poszukujących ekonomicznego, uniwersalnego samochodu użytkowego, przyjaznego dla środowiska.

Wnętrze Renault charakteryzuje się tymi samymi parametrami pod względem przestronności, komfortu pracy i funkcjonalności co wersja spalinowa. Model ten, również w 2- i 5-miejscowej wersji Maxi, zachowuje identyczne z wersją wysokoprężną parametry użytkowe: identyczną objętość przestrzeni ładunkowej wynoszącą od 2,4 do 4,6 m3, ładowność 650 kg i równie wysoki poziom komfortu.

Kangoo ZE charakteryzuje się ponadto bezgłośną i elastyczną pracą, z całym momentem obrotowym dostępnym już od chwili ruszenia z miejsca, płynnymi przyspieszeniami (brak skrzyni biegów) i umiarkowanymi kosztami użytkowania oraz daje satysfakcję z jazdy autem o zerowej emisji.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama