/  /  /  /  / NOWOŚĆ | Gama Renault Megane po zmianach
Renault Kangoo

Renault Kangoo

Zmień
SegmentKombi Van
Cena70 000 zł - 84 350 zł (aktualizacja: 2017-06-06)
Emisja CO2112 g/km - 140 g/km
Żużycie paliwa4,3 L/100km - 6,2 L/100km
 

NOWOŚĆ | Gama Renault Megane po zmianach

Renault|
null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnull

Na kilka dni przed oficjalną prezentacją na salonie samochodowym we Frankfurcie Renault przedstawia dziś gamę kompaktowego Megane w nowej odsłonie.

Renault kontynuuje wdrażanie nowej stylistyki w kolejnych modelach: tym razem gama Megane otrzymała nowy przód charakterystyczny dla samochodów francuskiej marki.

Megane w wersji hatchback, kombi i coupe stały się bardziej spójne stylistycznie dzięki wprowadzeniu jednakowej maski i zderzaka, a jednocześnie każdy z modeli zachowuje swój własny charakter. Pojawiają się w nich reflektory eliptyczne, niezależnie od zastosowanej technologii.

Zmienia się również wygląd sportowych wersji Megane. Megane RS i wersja GT, wyposażone w nowy przód i nowe reflektory dające efekt zamykającej się powieki, lakierowanej na czarny błyszczący kolor, wyraźnie zyskały na dynamice.

Nowa gama Megane wejdzie do sprzedaży w Europie w pierwszym kwartale przyszłego roku, a w ciągu roku pojawi się w pozostałych krajach.

Ciekawe nowości w segmencie kompaktów

Jak zapowiada generalny importer, oficjalna premiera nowej gamy Renault Megane w polskich salonach przewidywana jest na początku przyszłego roku.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama