/  /  /  /  / Znamy polskie ceny nowego Renault Clio
Renault Kangoo Express

Renault Kangoo Express

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Furgonetki
Cena68 634 zł - 116 358 zł (aktualizacja: 2017-03-06)
Emisja CO2112 g/km - 140 g/km
Żużycie paliwa4,3 L/100km - 6,2 L/100km
 

Znamy polskie ceny nowego Renault Clio

Renault Polska|
null
© Renault
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Od 10 września salony Renault w całej Polsce rozpoczynają przyjmowanie zamówień na nowe Renault Clio. Ceny tego modelu startują od 40 950 zł. Pierwsze samochody pojawią się w salonach pod koniec października.

Nowe Clio, dostępne wyłącznie w wersji 5-drzwiowej, już od podstawowej wersji wyposażone jest seryjnie m.in. w 4 poduszki powietrzne (dwie czołowe i dwie boczne), pasy bezpieczeństwa z czujnikami obecności pasażera (przód, tył), system elektronicznej stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji ESC, system ABS ze wspomaganiem nagłego hamowania AFU, system wspomagania ruszania pod górę HSA, kierownicę z regulacją w pionie i poziomie, fotel kierowcy z regulacją wysokości, szyby przednie i lusterka boczne regulowane elektrycznie, kartę Renault (zamiast standardowego kluczyka), światła dzienne z diodami LED oraz regulator-ogranicznik-prędkości.

Nowe Renault Clio w wersji Authentique 1.2 16V 75 KM można zakupić już od 40 950 zł. Clio będzie dostępne w trzech wersjach wyposażenia: Authentique, Expression, Dynamique.

Nowe Renault Clio oferta modelowa z cennikiem

Nowe Renault Clio oferowane będzie z nowymi silnikami Energy – benzynowym Energy TCe 90: 3-cylindrowy z turbodoładowaniem, bezpośrednim wtryskiem paliwa, z systemem Stop & Start oraz silnikami wysokoprężnymi Energy dCi 90 z systemem Stop & Start i Energy dCi 90 z systemem Stop & Start o obniżonej do 83 g/km emisji CO2 (o rekordowo niskim średnim zużyciu paliwa wynoszącym 3,2 l/100 km).

Ofertę silnikową uzupełniają: silnik benzynowy 1.2 16V 75 KM i wysokoprężny dCi 75 (dostępny w ofercie od października 2012).

Gama nowych silników Energy reprezentuje innowacyjne rozwiązania Renault zapewniające wysokie parametry użytkowe przy niskim zużyciu paliwa i niskiej emisji CO2.

Według oficjalnych danych producenta, w przypadku silnika Energy TCe 90 średnie zużycie paliwa to 4,5 l/100 km oraz emisja CO2 wynosząca 105 g/km, czyli zużycie paliwa i emisja CO2 są niższe o 25% (w cyklu mieszanym NEDC) w porównaniu do poprzedniego silnika w ofercie.

Na początku roku przyszłego ofertę nowego Clio uzupełnią silniki z automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów EDC.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Kangoo Express