/  /  /  /  / Rodzina Simpsonów testuje nowe Kangoo
Renault Kangoo Express

Renault Kangoo Express

Zmień
SegmentLekkie dostawcze / Furgonetki
Cena68 634 zł - 116 358 zł (aktualizacja: 2017-03-06)
Emisja CO2112 g/km - 140 g/km
Żużycie paliwa4,3 L/100km - 6,2 L/100km
 

Rodzina Simpsonów testuje nowe Kangoo

Renault|(2008-04-10 10:17)
null
© Renault
null

Simpsonowie opuścili kreskówkę, aby w prawdziwym świecie przetestować nowe Renault Kangoo. Sprawdzają, jak dużo zniesie nowy rodzinny samochód Renault oraz czy spełni wyjątkowe wymagania wyjątkowej rodziny.

Kampania reklamowa z udziałem Simpsonów ma na celu poinformowanie polskich klientów o zbliżających się Dniach Otwartych Nowego Kangoo, które odbędą się 11 i 12 kwietnia.

Kreskówkowi Simpsonowie - Homer, Marge, Bart, Lisa, Maggie i dziadek Abraham - w nowej, utrzymanej w żartobliwym tonie kampanii, poddają Nowe Renault Kangoo istnym torturom. W rezultacie rysunkowa rodzina docenia wyjątkowe zalety samochodu, wygodę, możliwość składania tylnej ławki, komfortowe siedzenia, liczne schowki czy wyciszone wnętrze.

W Nowym Kangoo położono nacisk na komfort. Aby zapewnić większą przyjemność podróży, wprowadzono szereg elementów wyposażenia wysokiej klasy. Nowe Kangoo stawia na przestronne wnętrze umożliwiające dzielenie przyjemności jazdy z innymi. Oferuje pomysłowe rozwiązania umożliwiające zmianę konfiguracji wnętrza, jest praktyczne i zaprojektowane z myślą o aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Tylną ławkę, dzieloną w układzie 40/60 można bez wysiłku złożyć jednym ruchem uzyskując płaską podłogę.  W kabinie Nowego Kangoo do dyspozycji są schowki o pojemności 77 l, w tym pomysłowe schowki typu lotniczego o pojemności 24 l dla pasażerów siedzących z tyłu.

Kampania z rodziną Simpsonów powstała dzięki umowie podpisanej przez Renault z Publicis oraz 20th Century Fox L&M.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Kangoo Express