/  /  /  /  / Nowe Renault Fluence. Zobacz co się zmieniło
Renault Fluence

Renault Fluence

Zmień
SegmentGrupa podstawowa / Klasa Niższa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Nowe Renault Fluence. Zobacz co się zmieniło

Renault|
null
© Renault
nullnullnull

Jak informuje generalny importer Renault w Polsce, wprowadzenie zmodernizowanego modelu Renault Fluence na nasz rynek planowane jest w lutym przyszłego roku.

Renault Fluence prezentuje teraz nową stylistykę marki. Linia przodu pojazdu będzie wspólna dla wszystkich nowych modeli Renault. Logo, umieszczone pionowo na tle szerokiego grilla podkreślonego chromowanymi ozdobnymi listwami, nadaje autu dynamiczny charakter.

Światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED oraz elementy ozdobne w kolorze chromu i lśniącej czerni podkreślają bardziej nowoczesny wygląd.

Wnętrze również zyskało na nowoczesności dzięki cyfrowym zegarom montowanym we wszystkich wersjach wyposażenia.

Przestronne wnętrze wyposażone zostało w nowe tapicerki w celu zapewnienia komfortu na najwyższym poziomie w tym segmencie.

Gama silników zostaje powiększona o nowy motor benzynowy o pojemności 1,6 l i mocy 115 KM, połączony z automatyczną skrzynią biegów X-Tronic CVT, oraz o jednostkę wysokoprężną dCi 130.

Nowy 16-zaworowy silnik benzynowy o pojemności 1,6 l i mocy 115 KM, połączony z automatyczną skrzynią biegów X-Tronic CVT najnowszej generacji, zapewnia nie tylko komfort wynikający z płynnej jazdy, ale również silne doznania. Dynamice towarzyszy znaczny spadek zużycia paliwa do 6,4 l/100 km (o 1,3 l mniej) i emisja CO2/km na poziomie 149 g (o 15% mniej).

Nowy silnik wysokoprężny dCi 130 o pojemności 1,6 l jest najmocniejszym dieslem w swojej klasie i zużywa według danych fabrycznych około 4,6 l oleju napędowego na 100 km (emisja 119 g CO2/km).

Karta Renault Hands Free z funkcją zdalnego zamykania/otwierania drzwi, system wspomagania parkowania przodem/tyłem, automatyczny hamulec postojowy. Nowe Renault Fluence jest wyposażone w szereg rozwiązań technologicznych wspomagających jazdę i podnoszących komfort, tak ważnych dzisiaj dla użytkowników miejskich.

Dzięki nowej gamie radioodtwarzaczy z funkcją Bluetooth i gniazdami USB oraz Jack, zapewnia samochód stałą łączność ze światem.

Fluence będzie oferowało istotną innowację: połączony z internetem pokładowy system multimedialny Renault R-Link, oferujący połączone usługi i idealnie dostosowany do obsługi w trakcie prowadzenia samochodu dzięki dotykowemu ekranowi i systemowi rozpoznawania mowy. Renault R-Link zapewnia dostęp do funkcji nawigacji i telefonu oraz słuchanie muzyki z przenośnych urządzeń audio.

Na kolejnym etapie, wkrótce po wprowadzeniu na rynek będzie umożliwiał również korzystanie z R-Link Store (internetowy katalog aplikacji samochodowych pobieranych tak jak na smartfony).

Renault Fluence jest produkowane w fabryce Oyak-Renault w Bursie (Turcja).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama