/  /  /  /  / Renault Espace SL Voyage (gama 2008)
Renault Espace

Renault Espace

Zmień
SegmentVany / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Renault Espace SL Voyage (gama 2008)

Renault Polska|
null
© Renault
nullnullnull

Renault Espace to samochód zapewniający dynamikę jazdy, wysoki poziom jakości wykończenia oraz niezwykłą przyjemność jazdy. Teraz model Espace jest dostępny w nowej limitowanej serii SL Voyage, oferowanej z dodatkowymi elementami wyposażenia.

Renault Espace w tym roku dostępny jest w nowej gamie: limitowana seria SL Voyage wyposażona m.in. w system nawigacji Carminat Bluetooth CD, jeszcze bardziej zwiększa komfort podróży samochodem.

Zewnętrzna linia pojazdu zaznacza przynależność auta do segmentu pojazdów jednobryłowych wyższej klasy. Renault Espace jest pierwszym pojazdem w swojej kategorii wyposażonym w dwufunkcyjne, kierunkowe reflektory ksenonowe. Wewnątrz pojazdu wysoka jakość postrzegana oraz wrażenie ogromnej przestrzeni czynią Espace jeszcze przyjemniejszym i komfortowym. Tylne siedzenia są przesuwne i posiadają funkcję automatycznego blokowania. Pozwalają się z łatwością wyjmować, przesuwać i ustawiać, zapewniając każdemu pasażerowi możliwość skorzystania z licznych możliwych konfiguracji wnętrza oraz idealnie płaskiej podłogi. Bezpieczeństwo czynne i bierne w Espace plasuje się niezmiennie na najwyższym standardzie w tym segmencie, zapewniając możliwość całkowicie bezstresowego podróżowania wraz z całą rodziną.

Renault Espace w wersji SL Voyage oferowany jest z pakietem Look i lakierowanymi na czarno składanymi lusterkami, światłami przeciwmgłowymi, przyciemnianymi tylnymi szybami, szybami impulsowymi i poprzeczkami dachowymi.

Nowa seria limitowana SL Voyage oferowana jest z dwukolorową tapicerką. Wnętrze Espace jest bardzo przyjazne dla użytkowników: oferuje z tyłu do pięciu przesuwnych foteli z automatycznym mocowaniem, dających się bardzo łatwo ustawiać i umożliwia korzystanie z zalet idealnie płaskiej podłogi. Po całkowitym złożeniu oparcia, każdy fotel pozwala się łatwo zamienić w bardzo praktyczny stolik.

Szklany dach panoramiczny, stały lub otwierany elektrycznie, jest uznawany za najwyższy standard na rynku pod względem wymiarów i przyjemności podróżowania. W połączeniu z elektryczną przesłoną, zapewnia on jedyny w swoim rodzaju panoramiczny widok i chroni pasażerów, stwarzając przy tym wrażenie jazdy pod gołym niebem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama