/  /  /  /  / Polska: Renault Espace 2011 już na rynku
Renault Espace

Renault Espace

Zmień
SegmentVany / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Polska: Renault Espace 2011 już na rynku

Producent|
null
© Renault
nullnullnullnull

W tym miesiącu do sprzedaży wchodzi zmodernizowane Renault Espace. Samochód to ciekawa oferta dla osób poszukujących połączenia przestronnego, nowoczesnego wnętrza z najbardziej zaawansowanymi urządzeniami pokładowymi.

W tym miesiącu do sprzedaży w Polsce wchodzi zmodernizowany Espace, jedyny van na rynku oferujący tak wysoki poziom komfortu oraz fotele jednakowej wielkości z wbudowanymi pasami dla wszystkich pasażerów siedzących z tyłu. Samochód z maksymalną oceną 5 gwiazdek w testach Euro NCAP jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących połączenia przestronnego, nowoczesnego wnętrza z najbardziej zaawansowanymi urządzeniami pokładowymi.

Nowe Renault Espace zostało wyposażone w reflektory przednie wykonane w technologii LED. W gamie pojawia się również nowy kolor nadwozia niebieski perłowy i lakierowane na kolor czarny błyszczący elementy designu wewnętrznego.

Renault Espace to kultowy van, zapewniający identyczny poziom komfortu na wszystkich miejscach. Auto wyposażone jest w nowy system nawigacji z możliwością aktualizacji danych w czasie rzeczywistym – Carminat TomTom Live, wysokiej klasy system audio 3D Sound by Arkamys z nowymi możliwościami podłączenia urządzeń zewnętrznych (gniazda USB-Jack) oraz tapicerkę siedzeń pokrytą teflonem (w zależności od wersji), zapobiegającym ich zabrudzeniu.

Nowe Renault Espace posiada bardziej przyjazne dla środowiska silniki. Podstawę oferty stanowią jednostki 150 dCi i 175 dCi, emitujące obecnie znacznie mniejszą ilość CO2.

Gama 2011 − to wersje cieszące się największym sukcesem: wersja Celsium oraz luksusowa wersja Initiale.

Espace to połączenie komfortu z praktycznym podejściem do życia i podróży. Model ten oferuje liczne możliwości łatwej zmiany konfiguracji wnętrza dzięki przesuwanym fotelom z automatycznym systemem mocowania. Każdy z pasażerów siedzących z tyłu może wybrać dowolne umiejscowienie fotela. Niezależnie od tego, czy potrzebuje miejsca dla wielu pasażerów, czy dla dużego ładunku, zmiana konfiguracji na 7-, 6-, 5-, 4-, 3- lub 2-miejscową jest bardzo prosta. Pasażerowie Espace jak zawsze mają zapewnione komfortowe warunki podróży, dużą ilość miejsca, wysoki poziom bezpieczeństwa i wyjątkowo dobrze doświetlone wnętrze dzięki panoramicznemu, szklanemu dachowi o powierzchni 2,46 m².

Wbudowany w deskę rozdzielczą system nawigacji satelitarnej Carminat TomTom Live dysponuje nowymi użytecznymi funkcjami. Ciemnografitowa tonacja i polakierowane na kolor czarny błyszczący elementy designu wewnętrznego tworzą eleganckie wnętrze wysokiej jakości.

Reflektory przednie wyposażone są w światła wykonane w technologii LED. W palecie 7 kolorów nadwozia pojawia się nowy odcień – niebieski perłowy. 17-calowe obręcze kół ze stopu metali lekkich, wzór Eptius lub Novadis o nowym designie (dostępne w zależności od wersji), potwierdzają pozycjonowanie nowego Espace w klasie premium.

Samochód w wersji wyposażenia Celsium z silnikiem 2.0 dCi, 150 KM (Euro V) w wersji krótkiej można zakupić od 130 600 zł.

Z historii modelu Espace
26 lat, cztery generacje modeli, ponad 1,2 mln sprzedanych samochodów i nadal unikalne parametry użytkowe pokazują, w jaki sposób w 2009 roku Renault Espace utrzymało swoją pozycję w Europie i we Francji (lider z 36-procentowym udziałem w swoim segmencie). Udana koncepcja auta wyznacza standardy na rynku, a liczne parametry i elementy wyposażenia nadal nie mają konkurencji:
- unikalna widoczność ze względu przednią szybę z niezwykle cienkimi słupkami o szerokości 65 mm;
- niezwykłe doświetlenie wnętrza dzięki panoramicznemu, stałemu lub odsuwanemu szklanemu dachowi o powierzchni 2,46 m²;
- jednakowy poziom komfortu pasażerów w drugim i trzecim rzędzie. W Espace w trzecim rzędzie zamontowane są te same fotele z wbudowanymi pasami co na pozostałych miejscach, z możliwością regulacji wzdłużnej oraz regulacji kąta pochylenia z dokładnością do centymetra;
- Możliwości zmiany konfiguracji wnętrza w zależności od potrzeb dzięki 10 aluminiowym szynom wbudowanym w podłogę i umożliwiającym ogromną ilość kombinacji podziału przestrzeni pomiędzy pasażerów i bagaże.

Nowa gama jeszcze bardziej upraszcza pozycjonowanie modelu Espace jako rodzinnego, praktycznego samochodu z licznymi możliwościami zmiany konfiguracji, będącego jednocześnie luksusowym i prestiżowym autem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama