/  /  /  / W czerwcu nowy Renault Captur już czwarty w statystykach
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

W czerwcu nowy Renault Captur już czwarty w statystykach

Na podstawie danych CCFA|
null
© Renault
null

W zestawieniu najpopularniejszych modeli na rynku francuskim reprezentujący segment miejskich crossoverów Renault Captur zajął w czerwcu wysokie, czwarte miejsce.

W czerwcu zarejestrowano na rynku francuskim aż prawie 5 400 egzemplarzy nowego Renault Captur. To wystarczyło do zajęcia czwartego miejsca w rankingu najpopularniejszych modeli osobowych nad Sekwaną.

Dodajmy, że wynik czerwcowych rejestracji omawianego modelu Renault jest dwukrotnie wyższy od tego zanotowanego w maju. Wówczas Captur zajmował na liście miejsce 13-te.

Łącznie w ciągu zaledwie trzech miesięcy obecności w salonach zarejestrowano na rynku francuskim prawie 11 300 egzemplarzy Renault Captur.

Peugeot 2008 kontra Renault Captur

Dodajmy, że pierwsze miejsce w rankingu modeli we Francji znów jest w rękach Renault Clio czwartej generacji (wersja hatchback oraz kombi liczone łącznie), które przewodzi na liście miesięcznej za czerwiec oraz narastająco od początku roku. W zestawieniu miesięcznym za maj pierwsze miejsce miał Peugeot 208.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama