/  /  /  / Renault Polska ogłasza akcję naprawczą
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Renault Polska ogłasza akcję naprawczą

UOKIK|

Jak poinformowała firma Renault Polska, wybrane modele marki Renault oraz Dacia mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Renault Polska, w niektórych modelach marki Renault oraz Dacia, wyposażonych w silnik D4D lub D4F, istnieje potencjalnie możliwość wystąpienia wady zamków sprężyn zaworów w głowicy silnika, co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do jego uszkodzenia.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 1 322 samochodów (numery VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformuje właścicieli samochodów listem poleconym o rozpoczętej akcji serwisowej i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego w celu dokonania oględzin i usunięcia ewentualnej usterki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama