/  /  /  / Renault Master do serwisu
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Renault Master do serwisu

UOKIK|

Jak poinformowała firma Renault Polska, wybrane egzemplarze modelu Renault Master ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Renault Polska, w niektórych egzemplarzach modelu Renault Master III istnieje teoretycznie możliwość uszkodzenia pierścienia uszczelniającego łożyska koła tylnego, co może objawić się nadmiernym hałasem. W wyjątkowych sytuacjach mogłoby ewentualnie dojść do odpadnięcia jednego z tylnych kół.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą objętych jest 77 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformuje właścicieli samochodów listem poleconym o rozpoczętej kampanii i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego w celu sprawdzenia pojazdu i ewentualnej wymiany łożysk kół tylnych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama