/  /  /  / Renault Captur na Polach Elizejskich
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Renault Captur na Polach Elizejskich

Renault|
null
© Renault
nullnull

Szykowany właśnie do premiery rynkowej w Polsce miejski crossover Renault Captur jest atrakcją obiektu Atelier Renault na Polach Elizejskich. Specjalna ekspozycja będzie otwarta w dniach od 13 kwietnia do 30 czerwca.

Renault Captur został opracowany na platformie nowego Clio IV jako pierwszy miejski crossover marki. Samochód wyróżnia się połączeniem tego, co najlepsze w trzech rodzajach samochodów: pełnego ekspresji stylu i wysoko umieszczonego miejsca kierowcy typowego dla SUV-ów, dużej ilości miejsca i możliwości zmiany konfiguracji typowej dla vanów oraz zwrotności i przyjemności prowadzenia typowych dla aut kompaktowych.

Renault Captur i gama silnikowa

Jak informuje generalny importer, pierwsze egzemplarze wyczekiwanego z zainteresowaniem modelu Renault Captur mają pojawić się w polskich salonach sprzedaży pod koniec maja.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama