/  /  /  / Nowości w gamie Renault Clio 4
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowości w gamie Renault Clio 4

null
© Renault
nullnullnullnullnullnull

Na liście tegorocznych nowości produktowych marki Renault w Polsce są dwie ciekawe wersje poszerzające grono potencjalnych odbiorców Renault Clio 4. Jest to odmiana kombi Grandtour oraz sportowe Clio R.S. 200 EDC.

Po wprowadzeniu jesienią ubiegłego roku 5-drzwiowego hatchbacka na polski rynek teraz wjadą do naszych salonów dealerskich dwa kolejne modele z rodziny Renault Clio 4: odmiana kombi Grandtour oraz sportowe R.S. 200 EDC z nowym, 200-konnym silnikiem o pojemności 1,6 litrów.

Nowe Clio Grandtour wzorowane jest na stylu hatchbacka, wzbogaconym o funkcjonalność i modułowość. Rozstaw osi jest taki sam jak w wersji 5-drzwiowej, ale zwis tylny jest wydłużony o 201 mm. Całkowita długość samochodu wynosi 4262 m. Objętość bagażnika o pojemności 430 dm3 VDA jest o 130 dm3 większa w porównaniu z i tak dużym bagażnikiem w wersji 5-drzwiowej (+30%).

Nowe Renault Clio Grandtour kosztuje od 43 950 zł.

Z kolei nowe Renault Clio R.S. 200 EDC zaoferuje nowe doznania podczas jazdy sportowej: silnik 1.6 200 KM z turbodoładowaniem, wysokim momentem obrotowym przy niskich obrotach oraz skrzynię biegów z podwójnym sprzęgłem EDC (Efficient Double Clutch), opracowaną przez inżynierów Renault Sport.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama