/  /  /  / Nowe Renault Scenic wycenione
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowe Renault Scenic wycenione

null
© Renault
nullnullnullnull

W polskiej ofercie marki Renault pojawił się właśnie model Renault Scenic po zmianach modernizacyjnych. Cena wersji podstawowej wynosi od 69 990 złotych, przy czym klienci mogą liczyć na rabat 5 000 złotych.

Zmodernizowane modele Renault Scenic i Grand Scenic zaprezentowano po raz pierwszy szerokiej publiczności z okazji wiosennej wystawy motoryzacyjnej w Genewie kilka tygodni temu. Oba samochody zmieniają swój design na zgodny z nową stylistyką francuskiej marki. Umieszczone na tle lśniącej czerni, powiększone przednie logo doskonale eksponuje kształt nowej osłony chłodnicy.

Elegancja sylwetki auta w połączeniu z wysoką jakością użytych materiałów podkreślają dynamiczny i rodzinny charakter tego vana. Jakość wykończenia wnętrza jest godna europejskiego lidera tego segmentu aut od 1996 roku. Złożona z łagodnych krzywizn deska rozdzielcza mieści obecnie oprócz ekranu TFT, który można spersonalizować w zależności od pożądanych przez użytkownika informacji, strefę zarezerwowaną dla nawigacji i multimediów.

Dostępny w zależności od wersji, stworzony na miarę tego modelu system nagłośnienia Bose zapewnia najwyższą w tym segmencie aut jakość dźwięku.

Na rynku polskim najtańsza wersja nowego modelu Renault Scenic to samochód w specyfikacji Authentique, dysponujący silnikiem benzynowym 1.6 16V o mocy 110 KM. Cena katalogowa to 69 990 złotych, przy czym klienci mogą aktualnie liczyć na rabat 5 000 zlotych.

Tymczasem ceny na model Renault Grand Scenic zaczynają się zgodnie z cennikiem od 78 500 złotych (również rabat 5 000 złotych). Kierowca w podstawowej wersji otrzymuje auto skonfigurowane według poziomu Expression z silnikiem Energy TCe 115 KM.

Oferta promocyjna dla obu modeli Renault obejmuje ponadto m.in. dostępne gratis pakiety wyposażenia Navigation oraz Techno.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama