/  /  /  / Niedługo premiera nowego Renault Megane
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Niedługo premiera nowego Renault Megane

Renault Megane aktualna wersja modelowa
© Renault
Renault Megane aktualna wersja modelowa

Jak udało się nam ustalić, Francuzi szykują niedługo premierę nowej wersji modelu Renault Megane. Pierwsze egzemplarze mają pojawić się w salonach sprzedaży w Polsce już na początku przyszłego roku.

Spieszymy dodać, że nie chodzi tu o zupełnie nowe wcielenie Renault Megane, a raczej o model poddany istotnym zmianom stylistycznym, których celem jest ujednolicenie wzornictwa zgodnie z nowym językiem projektowania marki znad Sekwany. Podobnie zmiany wprowadzono niedawno w takich samochodach francuskiego koncernu jak Renault Fluence czy Scenic.

Nowe Renault Scenic wycenione

Przypomnijmy, że zmodernizowany Renault Megane to nie jedyna francuska nowość w segmencie kompaktów. Pod koniec roku zadebiutować ma na rynku także nowy Peugeot 308.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama