/  /  /  / Akcja serwisowa Renault Master III
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja serwisowa Renault Master III

UOKIK|

Jak poinformowała firma Renault Polska, wybrane egzemplarze modelu Renault Master III mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Renault Polska, w niektórych egzemplarzach modelu Renault Master III (auta wyprodukowane do 29 sierpnia 2010) istnieje potencjalnie możliwość pęknięcia osi blokującej, która pełni funkcję zabezpieczenia wciągarki koła zapasowego. W skrajnym przypadku mogłoby to prowadzić do opadnięcia i odczepienia się koła zapasowego od pojazdu.

Na rynku polskim omawianą kampanią naprawczą z tego powodu objętych jest 525 egzemplarzy modelu Renault Master III (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformuje właścicieli samochodów listem poleconym o sytuacji i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, w celu dokonania wymiany wciągarki koła zapasowego.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama