/  /  /  / Akcja naprawcza Renault Trafic II
Renault

Renault

Zmień
Historia marki Renault początek ma w roku 1898, kiedy to 20 letni Louis Renault wyprodukował w szopie, w miejscowości Billancourt swój pierwszy automobil. W roku następnym Louis, wraz ze swoim starszym bratem Marcelem zarejestrowali firmę Les Freres Renault- Bracia Renault- produkująca czterokołowe pojazdy, wyposażone w jednocylindrowe silniki oraz skrzynię biegów.
Dowiedz się więcej o marce
 

Akcja naprawcza Renault Trafic II

UOKIK|

Jak poinformowała firma Renault Polska, wybrane egzemplarze modelu Renault Trafic II mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji przywoławczej.

Zgodnie z informacją przekazaną do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę Renault Polska, wybrane egzemplarze modelu Renault Trafic II mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie prewencyjnej akcji przywoławczej.

Otóż w niektórych egzemplarzach Renault Trafic II wyprodukowanych w Barcelonie (Hiszpania) od 19 maja do 23 sierpnia 2010 oraz w Luton (Wielka Brytania) od 22 maja do 18 sierpnia 2010 istnieje potencjalnie ryzyko odczepienia się linki hamulcowej od dźwigni hamulca ręcznego (postojowego). Wystąpienie usterki mogłoby spowodować utratę funkcji hamulca ręcznego.

Na rynku polskim sprzedano łącznie 141 egzemplarzy Renault Trafic II (numery VIN patrz tutaj).

Importer poinformuje właścicieli samochodów o zagrożeniu i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego, gdzie zostanie przeprowadzona kontrola montażu zakończenia linki hamulcowej, i gdy będzie to konieczne, nastąpi wymiana linki hamulcowej.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama