/  /  /  / Pojazdy Renault Midlum w ciekawej wersji
Renault Trucks

Renault Trucks

Zmień
Renault Trucks to francuski producent samochodów ciężarowych, z siedzibą w Saint-Priest koło Lyonu. Historia powstania firmy sięga początków XX wieku, kiedy to Renault zbudował pierwszą ciężarówkę.
Dowiedz się więcej o marce
 

Pojazdy Renault Midlum w ciekawej wersji

Renault Trucks Polska|
null
© Renault Trucks
nullnullnullnull

Na początku roku firma Polsad dostarczyła ciekawe pojazdy Midlum 270.12 4x4 w ramach przetargu. Pojazdy wykorzystywane są do rozwożenia pracowników na terenie Kopalni Bełchatów, a dokładnie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów.

Betrans Sp. z o.o. jest spółką-córką kopalni. Jednym z ważniejszych kryteriów zakupu były właściwości terenowe oferowanych pojazdów.

Zakupione samochody są wykorzystywane do wwożenia do „wkopu” pracowników obsługujących maszyny, taśmociągi itp. Dlatego układ napędu w tych pojazdach jest w wersji 4x4 z pojedynczymi oponami.

Zabudowy wykonane zostały w firmie Autonadwozia Matczak. Zależnie od wersji zabudowa jest przeznaczona do przewozu 22 lub 13 osób.

Wyposażenie zawiera: klimatyzację, niezależne ogrzewanie, system łączności z kabiną kierowcy. Zabudowa posiada izolowane ściany i dach, co dodatkowo pozwala na łatwiejsze utrzymanie wymaganej temperatury.

W wersji 13-osobowej za częścią brygadową znajduje się skrzynia ładunkowa do przewożenia narzędzi wykorzystywanych np. przez ekipy remontowe.

Wszystkie pojazdy mają zamontowane przez firmę Drabpol urządzenia DLD do zdalnego pobierania danych z tachografów cyfrowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama