/  /  /  / Mega Service Ostrołęka już działa
Renault Trucks

Renault Trucks

Zmień
Renault Trucks to francuski producent samochodów ciężarowych, z siedzibą w Saint-Priest koło Lyonu. Historia powstania firmy sięga początków XX wieku, kiedy to Renault zbudował pierwszą ciężarówkę.
Dowiedz się więcej o marce
 

Mega Service Ostrołęka już działa

Renault Trucks Polska|
null
© Renault Trucks
nullnullnull

W ostatni piątek maja odbyło się uroczyste otwarcie nowej autoryzowanej stacji obsługi Renault Trucks. Do partnerów francuskiej firmy dołączyła firma Mega Service.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Serwis w Ostrołęce jest zlokalizowany w pobliżu drogi krajowej nr 61, przy wjeździe od strony Łomży.

Trzeba podkreślić, że nowy jest tu tylko obiekt, serwis ma wcześniejsze doświadczenia, ale gnieździł się w ciasnym warsztacie i wiele sobie obiecuje po dużo lepszych warunkach pracy, jakie zapewnia całkowita powierzchnia około 1950 m2. Na potrzeby Renault Trucks przeznaczono z tego 1390 m2. Hala napraw mechanicznych ma trzy kanały przelotowe, każdy o długości 22 m.

Oprócz serwisu Renault, w tym samym budynku znalazł się warsztat oponiarski i sklep z ogumieniem zrzeszony w utworzonej przez Bridgestone sieci partnerskiej FirstStop. Jest także własna stacja kontroli pojazdów, można również skorzystać z myjni.

Poza pojazdami Renault jest prowadzona sprzedaż i serwis naczep Mega. Przewoźnikom proponuje się także pełen serwis tachografów, montaż urządzeń Toll Collect i układów GPS.
 
Mega Service Ostrołęka zatrudnia w sumie 26 osób.

Serwis i dział części zamiennych oczekują na klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19, w sobotę w godzinach 8-16.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama