/  /  /  /  / Renault Trucks na targach IAA Show 2012
Renault Trucks Master

Renault Trucks Master

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Podwozie
Cena106 100 zł - 119 400 zł (aktualizacja: 2010-01-05)
Emisja CO2232 g/km - 248 g/km
Żużycie paliwa8,8 L/100km - 9,1 L/100km
 

Renault Trucks na targach IAA Show 2012

Renault Trucks|
null
© Renault Trucks
null

W dniach 20-27 września odbędzie się IAA Show, na którym Renault Trucks zaprezentuje swoją technologię Euro VI. Tematyka stoiska Renault Trucks będzie poświęcona przede wszystkim kampanii All For Fuel Eco, promującej rozwiązania z zakresu oszczędności paliwa, a także transportowi miejskiemu z naciskiem na rozwiązania alternatywne dla diesla.

Renault Trucks zaprezentuje rozwiązania, które pomogą przewoźnikom zredukować koszty operacyjne. Pod hasłem All For Fuel Eco kryje się szeroka oferta narzędzi, w tym pojazdy takie jak najnowsza wersja Premium Optifuel, Premium Lander Podwozie z zamontowanym systemem OptiTrack oraz Master Euro V ze zniżonym poziomem zużycia paliwa.

Nie zabraknie również pojazdów wykorzystujących alternatywne źródła energii takich jak Maxity Electric, Premium Distribution zasilanego CNG oraz Premium Distribution Hybrys Tech.

Co więcej, na stoisku producenta pojawi się eksperymentalny model Midlum Electric, który jest obecnie poddawany testom w Paryżu.

Do roku 2020 wystawa IAA Nutzfahrzeuge będzie w Hanowerze

Uczestnicy targów będą mogli skorzystać z symulatora Fuel Eco, dzięki któremu zapoznają się z korzyściami związanymi z redukcją zużycia paliwa. Celem gry jest dostarczenie towaru wirtualną ciężarówką w jak najkrótszym czasie i przy jak najmniejszym spalaniu.

Renault Trucks zaprezentuje także nowy, trójwymiarowy projekt ekonomicznego pojazdu dalekobieżnego. Pasjonaci ciężarówek będą mogli dołączyć do klubu Renault Trucks Truck Driver Club, a fani Truck Racing zobaczą z bliska Renault Premium, którą na co dzień ścigają się kierowcy z drużyny MKR Technology.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Trucks Master