/  /  /  /  / Ważne zmiany w zarządzie Renault Trucks
Renault Trucks Mascott

Renault Trucks Mascott

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Ważne zmiany w zarządzie Renault Trucks

Renault Trucks|
null
© Renault Trucks
null

Heinz Low, prezes Renault Trucks złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska i opuści firmę z końcem listopada. Do czasu mianowania nowego prezesa obowiązki Heinza-Jurgena Lowa przejmie Bernard Modat, sprawujący obecnie funkcję dyrektora marki.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
"Grupa Volvo ma wielkie plany w stosunku do Renault Trucks - podkreśla Bernard Modat (na zdjęciu). "Ostatnimi laty poczyniono wiele inwestycji w rozwój naszych produktów".

Z oświadczenia przedstawionego podczas konferencji prasowej na targach IAA show w Hanowerze wynika, że gama pojazdów Renault Trucks zostanie całkowicie zastąpiona nowymi modelami latem przyszłego roku.

Ambitne plany Renault Trucks

Ponadto, Grupa Volvo ogłosiła ostatnio swoje plany odnośnie reorganizacji strukturalnej firmy, której głównym celem jest poprawa jakości usług serwisowych poprzez integrację sieci Volvo Trucks i Renault Trucks na terenie wielu państw europejskich.

Takie działania przyczynią się do wzrostu efektywności, sprzedaży oraz poziomu satysfakcji klientów.

"Najbliższe miesiące będą krokiem milowym dla Renault Trucks. W tak ważnym okresie zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów, nie mamy ani chwili do stracenia, dlatego postaramy się jak najszybciej znaleźć zastępcę Heinza Lowa - podsumowuje Peter Karlsten, Executive Vice President EMEA, odpowiedzialny za Grupę Volvo w Europie, Bliskim Wschodzie i Afryce.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Trucks Mascott