/  /  /  /  / Renault Trucks na pierwszych wirtualnych targach transportu i logistyki
Renault Trucks Mascott

Renault Trucks Mascott

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Renault Trucks na pierwszych wirtualnych targach transportu i logistyki

Renault Trucks|
null
© Renault Trucks
null

W czerwcu Renault Trucks wzięło udział w pierwszych targach internetowych. Była to pierwsza w pełni wirtualna wystawa poświęcona tematyce transportu i logistyki. Francuski producent zaprezentował rozwiązania Optifuel, Optifleet oraz ofertę Clean Tech.

Pierwsza internetowa wystawa dedykowana sektorowi transportu i logistyki była nie tylko świetną okazją do promocji marki, ale także do nawiązania dialogu z klientami. Każdy, kto chciał wziąć udział w targach, miał taką możliwość niezależnie od czasu i miejsca na ziemi, w którym się właśnie znalazł. Uczestnicy wirtualnej wystawy mogli nie tylko zapoznać się z produktami Renault Trucks, ale także porozmawiać z przedstawicielami firmy dzięki stworzonym specjalnie na tę okazję komunikatorom.

Tematyka “stoiska” Renault Trucks skupiła się wokół czterech zagadnień. Pierwsze dwa dotyczyły rozwiązań Optifuel, pomagających zredukować zużycie paliwa oraz narzędzia Optifleet, które służy do monitorowania i zarządzania flotą.

Dużo miejsca poświęcono także tematyce pojazdów Clean Tech wykorzystujących alternatywne źródła energii. Przy takiej okazji nie można było nie wspomnieć o innowacyjnych dokonaniach Renault Trucks w zakresie aplikacji na smartphone, a konkretnie o Time Book, czyli ewidencji czasu pracy XXI wieku, NavTruck, pierwszej aplikacji z nawigacją GPS i wskazówkami głosowymi na iPhone i Android przygotowanej specjalnie dla pojazdów ciężarowych oraz Deliver Eye, aplikacji umożliwiającej robienie i wysyłanie zdjęć oznakowanych współrzędnymi georgaficznymi, datą i godziną, co może być niezwykle przydatne w przypadku przewożenia uszkodzoengo ładunku.

Obecność Renault Trucks na wirtualnej wystawie to dowód na zaangażowanie producenta w rozwój nowoczesnych technologii, dzięki którym stale podnosi się jakość pracy kierowców i właścicieli firm transportowych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Trucks Mascott