/  /  /  /  / Dostawa Renault Magnum dla Magtransu
Renault Trucks Mascott

Renault Trucks Mascott

Zmień
SegmentŚrednie dostawcze / Podwozie
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Dostawa Renault Magnum dla Magtransu

Renault Trucks Polska|
null
© Renault Trucks
nullnullnull

5 lutego w kieleckim serwisie Renault Trucks, prowadzonym przez firmę Tandem, odbyło się przekazanie 10 ciągników siodłowych Renault Magnum jednemu z największych świętokrzyskich przewoźników, firmie Magtrans z Buska-Zdroju.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Pojazdy zostały ustawione przed halą serwisową. Pod potężnymi, komfortowymi kabinami „magnumek” pokrytymi czerwienią, która jest firmowym kolorem firmy z Buska-Zdroju, pracują mocne i ekonomiczne, 6-cylindrowe silniki Euro V o pojemności 13 litrów i mocy 480 KM.

"Taka konfiguracja jest optymalna do pracy, jaką będą wykonywały te samochody. Mamy bardzo dobre kontakty z Magtransem i wiedzieliśmy, że takie rozwiązanie będzie firmie odpowiadać. I nie pomyliliśmy się: to bardzo doświadczony przewoźnik, który też bardzo dobrze zna pojazdy Renault, bo korzysta z nich od lat - podkreśla Michał Gil, menedżer ds. klientów kluczowych w RTP, który prowadził negocjacje i odpowiada w Renault Trucks Polska za kontakty z Magtransem.

"Jedynymi ponadstandardowymi rozwiązaniami, które zostały zastosowane w tych Magnum, są wzmocnione przednie osie o nośności 7,5 ton, współpracujące z resorami o nośności 8 ton i zautomatyzowane skrzynie biegów Optidriver+, na które pan Magdziak zdecydował się po raz pierwszy. Wszystkie wcześniej kupione przez niego samochody miały mechaniczne przekładnie".

Po odbiór kluczyków do nowych aut razem z grupą kierowców przyjechał Edward Magdziak, właściciel Magtransu. Sama uroczystość była krótka: klucze do 10 Magnum wręczyli przewoźnikowi Rajmund Pezowicz, dyrektor handlowy Renault Trucks Polska oraz Tomasz Bultrowicz, menedżer działu sprzedaży bezpośredniej.

"Marka Renault Trucks nie jest dla nas obca. Stanowi trzon naszej floty - mówi Edward Magdziak. "Poza tym w trakcie negocjacji tego ostatniego kontraktu dostaliśmy bardzo dobrą ofertę finansowania pojazdów oraz gwarancję ich odkupu z Renault Trucks Financial Services. Co tu dużo mówić, ta oferta była bezkonkurencyjna. Poza tym mamy jeszcze pełny kontrakt obsługowy na te pojazdy i szkolenia ekonomicznej jazdy dla kierowców".

We flocie Magtransu dysponującej dzisiaj 200 samochodami pojazdy Renault Trucks mają bardzo duży udział.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama

Najnowsze wiadomości - Renault Trucks Mascott