/  /  /  / Udany sierpień Porsche
Porsche

Porsche

Zmień
Pierwszą konstrukcją, która przyniosła rozgłos niemieckiemu konstruktorowi Ferdynandowi Porsche był elektryczny samochód, wyposażony w silniki umieszczone w piastach, zaprezentowany w 1900 roku na światowej wystawie w Paryżu, zaś początki istniejącej do dziś formy miejsce miały w roku 1931, kiedy to Ferdynand Porsche założył w Stuttgarcie biuro konstrukcyjne.
Dowiedz się więcej o marce
 

Udany sierpień Porsche

Porsche|
null
© Porsche
null

Od stycznia do sierpnia włącznie marka Porsche zrealizowała na świecie ponad 100 000 dostaw samochodów. W porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej dynamika wzrostu wynosi 15,5%.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
W sumie klientom na świecie dostarczono od stycznia prawie 106 780 nowych modeli Porsche wobec 92 475 egzemplarzy, jakie znalazły nabywców w okresie styczeń-sierpień 2012.

W samym tylko sierpniu niemiecki producent może pochwalić się wynikiem na poziomie łącznie 11 480 zrealizowanych dostaw (+5,2%).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama