/  /  /  / Rafał Markiewicz dyrektorem marki Porsche
Porsche

Porsche

Zmień
Pierwszą konstrukcją, która przyniosła rozgłos niemieckiemu konstruktorowi Ferdynandowi Porsche był elektryczny samochód, wyposażony w silniki umieszczone w piastach, zaprezentowany w 1900 roku na światowej wystawie w Paryżu, zaś początki istniejącej do dziś formy miejsce miały w roku 1931, kiedy to Ferdynand Porsche założył w Stuttgarcie biuro konstrukcyjne.
Dowiedz się więcej o marce
 

Rafał Markiewicz dyrektorem marki Porsche

Volkswagen Group Polska|
null
null

Rafał Markiewicz od października bieżącego roku obejmie stanowisko brand managera marki Porsche w strukturach Volkswagen Group Polska. Będzie on odpowiedzialny za realizację strategii sprzedaży w naszym kraju.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Rafał Markiewicz jest absolwentem Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej. Początki jego kariery związane były z firmą Avis, a następnie dealerem marki Volvo Skan-Car, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż, a później marketing dealerski.

Od 2000 roku Markiewicz pracował w strukturach DaimlerChrysler Automotive Polska, a następnie Mercedes-Benz Polska. W latach 2000-2006 zarządzał sprzedażą samochodów osobowych w regionie, od 2006 roku zajmował stanowisko National Key Account Manager działu flotowego samochodów osobowych Mercedes-Benz. Z sukcesami zwiększał udział sprzedaży aut flotowych na rynku polskim.

W strukturach Volkswagen Group Polska Markiewicz obejmie stanowisko brand managera Porsche. Odpowiedzialny będzie nie tylko za wyniki sprzedaży, ale także za obszar serwisu oraz wzmacnianie wizerunku wspomnianej marki samochodów.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama