/  /  /  / Porsche zamierza stworzyć 3000 nowych miejsc pracy
Porsche

Porsche

Zmień
Pierwszą konstrukcją, która przyniosła rozgłos niemieckiemu konstruktorowi Ferdynandowi Porsche był elektryczny samochód, wyposażony w silniki umieszczone w piastach, zaprezentowany w 1900 roku na światowej wystawie w Paryżu, zaś początki istniejącej do dziś formy miejsce miały w roku 1931, kiedy to Ferdynand Porsche założył w Stuttgarcie biuro konstrukcyjne.
Dowiedz się więcej o marce
 

Porsche zamierza stworzyć 3000 nowych miejsc pracy

Automobilwoche|
null
© Porsche
null

W jednym o ostatnich wywiadów Matthias Muller, dyrektor Porsche AG, potwierdził plany, zgodnie z którymi niemiecka spółka zamierza w najbliższych pięciu latach zwiększyć zatrudnienie o około 3 000 osób.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Przypomnijmy, że tylko w ciągu trzech ostatnich lat liczba pracowników Porsche AG zwiększyła się z 12 000 do około 17 000 osób.

Dalszemu wzrostowi zatrudnienia w Porsche towarzyszyć ma rosnąca sprzedaż: prognozy spółki zakładają osiągnięcie wolumenu około 200 000 egzemplarzy do roku 2018.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama