/  /  /  / Porsche Cayenne do sprawdzenia
Porsche

Porsche

Zmień
Pierwszą konstrukcją, która przyniosła rozgłos niemieckiemu konstruktorowi Ferdynandowi Porsche był elektryczny samochód, wyposażony w silniki umieszczone w piastach, zaprezentowany w 1900 roku na światowej wystawie w Paryżu, zaś początki istniejącej do dziś formy miejsce miały w roku 1931, kiedy to Ferdynand Porsche założył w Stuttgarcie biuro konstrukcyjne.
Dowiedz się więcej o marce
 

Porsche Cayenne do sprawdzenia

UOKIK|

Jak poinformowała firma KPI Sports Cars, wybrane egzemplarze modelu Porsche Cayenne mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę KPI Sports Cars, wybrane egzemplarze modelu Porsche Cayenne mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Otóż w przypadku niektórych aut zachodzi podejrzenie, że moduł reflektora mógł nie zostać poprawnie zabezpieczony, co w rzadkich przypadkach podczas jazdy i przy określonych ruchach nadwozia mogłoby teoretycznie skutkować zwolnieniem mocowania przedniego reflektora.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest 517 samochodów (lista numerów VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformuje pierwszych właścicieli samochodów listem poleconym o możliwości wystąpienia usterki oraz zaprosi do kontaktu z punktem serwisowym Porsche w celu umówienia wizyty i usunięcia ewentualnej usterki.

Bliższych informacji nformacji związanych z kampanią serwisową udziela KPI Sports Cars (adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań; tel.: 61 6505906; www.porsche.pl).
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama