/  /  /  /  / Specjalna oferta leasingu dla aut marki Porsche
Porsche Cayenne

Porsche Cayenne

Zmień
SegmentTerenowo Rekreacyjne / Klasa Wyższa
Cena352 870 zł - 835 180 zł (aktualizacja: 2016-05-17)
Emisja CO279 g/km - 267 g/km
Żużycie paliwa3,4 L/100km - 11,5 L/100km
 

Specjalna oferta leasingu dla aut marki Porsche

Volkswagen Leasing Polska|
null
© Porsche
null

Porsche 911, które od ponad 40 lat jest światową ikoną sportowej motoryzacji, jednocześnie tworzone w oparciu o najnowsze technologie, od teraz można sfinansować w leasingu 103%.

Nowa oferta Porsche Leasing daje możliwość wygodnego sfinansowania w leasingu wybranego modelu Porsche:
• 911 w leasingu 103%,
• Panamera w leasingu 105%
• Cayenne w leasingu 107%

Oferta została optymalnie dopasowana do potrzeb klientów ceniących prestiż samochodów Porsche. W zależności od preferencji klient zawiera umowę leasingową na okres 24, 36, 48 lub 60 miesięcy i według swojego uznania reguluje opłatę wstępną od 10 do 45% wartości auta.

Klienci, którzy chcieliby sfinansować w leasingu sportowe Porsche 911, mogą skorzystać z oferty leasingu 103% (przy okresie leasingu 36 miesięcy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu).

Czteromiejscowe Porsche Panamera jest dostępne w leasingu 105% (przy okresie leasingu 36 miesięcy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu).

Porsche Cayenne można sfinansować w leasingu 107% (przy okresie leasingu 36 miesięcy, 25% opłaty wstępnej i 1% wartości wykupu).

Oferta obejmuje wszystkie wersje silnikowe i wyposażeniowe powyższych modeli marki. Wraz z nową ofertą Porsche Leasing jest dostępny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych z promocyjną stawką w wysokości 2,7% wartości auta w pierwszym roku ubezpieczenia.

Jest to konkurencyjna stawka połączona z pełną ochroną ubezpieczeniową. W ramach pakietu assistance klient ma zagwarantowany samochód zastępczy do 5 dni w przypadku awarii i 9 dni w przypadku szkód albo kradzieży. Autocasco gwarantuje pełną wypłatę odszkodowania.

Oferta Porsche Ubezpieczenia zapewnia dodatkowo ubezpieczenie ochrony prawnej, ubezpieczenie utraty zniżek oraz ubezpieczenie szyb.

Podobnie jak wygląd samochodu marki Porsche i jego wyposażenie są dostosowane do gustu nabywcy, tak też do obsługi klienta salonu Porsche jest dedykowany indywidualny doradca, który dopełni wszystkich formalności związanych z zakupem samochodu i jego ubezpieczeniem.

Klient może liczyć na profesjonalną obsługę doradcy w całym okresie trwania leasingu.

"W Polsce samochody marki Porsche są najczęściej finansowane w formie leasingu. Finalny kształt oferty jest efektem ścisłej współpracy z marką Porsche i odpowiedzią na oczekiwania klientów segmentu premium. Przygotowana oferta jest bardzo konkurencyjna, a w jej skład wchodzą atrakcyjne produkty leasingowe, dostępne dla najlepiej sprzedających się modeli Porsche - zapewnia Sebastian Woźniak, brand manager z Działu rozwoju produktu i współpracy z importerami w Volkswagen Bank Polska.

Oferty promocyjna Porsche Leasing obowiązuje do 31 grudnia i obejmuje modele z rocznika 2012.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama