/  /  /  /  / Porsche ma nowe zlecenia dla Transsystemu
Porsche Boxster

Porsche Boxster

Zmień
SegmentSportowo Rekreacyjne / Klasa Średnia
Emisja CO2-
Żużycie paliwa-
 

Porsche ma nowe zlecenia dla Transsystemu

Transsystem|
null
© Porsche
null

Porsche, jeden z najbardziej prestiżowy koncernów motoryzacyjnych w świecie, zlecił firmie Transsystem zaprojektowanie i wykonanie nowej linii produkcyjnej oraz modernizację obecnie działającej linii w swojej fabryce w Lipsku.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Fabryka ma zostać dostosowana do potrzeb produkcji nowego modelu Porsche Macan. Łączna wartość podpisanych w ostatnim czasie kontraktów Transsystemu z Porsche Leipzig wynosi około 35 mln zł.

Dotychczas w fabryce w Lipsku, uznawanej za jedną z najnowocześniejszych fabryk samochodowych na świecie, były produkowane dwa modele samochodów: SUV Porsche Cayenne i limuzyna w stylu coupe, czyli Porsche Panamera.

W roku przyszłym z tej samej linii zjechać mają pierwsze egzemplarze nowego modelu Porsche Macan.

Nowy Porsche Macan przyłapany

Rozbudowa fabryki, związana z wprowadzeniem na rynek nowego modelu kosztować będzie około 500 mln EUR. W ramach tej inwestycji powstanie zakład kompleksowej produkcji z własną linią montażową nadwozia i lakiernią.

Zadaniem Transsystemu jest dostosowanie obecnie funkcjonującej linii produkcyjnej do potrzeb nowego modelu oraz zaprojektowanie, wykonanie i montaż nowej linii.

Prace zostały podzielone na trzy etapy, a ich zakończenie planowane jest na sierpień 2013 roku.

Trzy nowe kontrakty z Porsche świadczą o uznaniu dla dotychczasowego dorobku i osiągnięć Transsystemu, popartych referencjami od takich klientów jak Volkswagen, Audi, BMW.

Jest to kolejny dowód na to, że Transsystem jest firmą dostarczającą rozwiązania technologiczne na najwyższym światowym poziomie.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama