/  /  /  / Nowy program Porsche Exclusive Finance
Porsche

Porsche

Zmień
Pierwszą konstrukcją, która przyniosła rozgłos niemieckiemu konstruktorowi Ferdynandowi Porsche był elektryczny samochód, wyposażony w silniki umieszczone w piastach, zaprezentowany w 1900 roku na światowej wystawie w Paryżu, zaś początki istniejącej do dziś formy miejsce miały w roku 1931, kiedy to Ferdynand Porsche założył w Stuttgarcie biuro konstrukcyjne.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowy program Porsche Exclusive Finance

Volkswagen Bank Polska|
null
© Porsche
null

Porsche Exclusive Finance to nowy program dla klientów ceniących luksus, którym zależy na atrakcyjnych warunkach użytkowania samochodu oraz możliwości jego wymiany na jeszcze nowszy model w momencie zakończenia kontraktu.

"Porsche Exclusive Finance powstał z myślą o klientach, którzy chcą sfinansować luksusowy samochód marki Porsche. Dzięki produktom finansowym opracowanym przez markę Porsche i Volkswagen Bank Polska klient finansuje tylko część wartości samochodu, odpowiadającą rynkowej utracie jego wartości. Takie rozwiązania zapewniają konkurencyjną miesięczną ratę, dzięki czemu samochody tej kultowej marki stają się bardziej dostępne - mówi Krzysztof Gacek, kierownik działu rozwoju produktu i współpracy z importerem.

"Leasing z wysoką wartością końcową to rozwiązanie dla osób, którym zależy na połączeniu zalet podatkowych leasingu z niskim obciążeniem miesięcznym. Z kolei Porsche AutoCredit zapewnia komfortową wymianę samochodu na kolejny, nowy pojazd co 3 lub 4 lata z bezproblemową odsprzedażą dotychczasowego Porsche, którego odkup gwarantuje Volkswagen Bank Polska."

Leasing z wysoką wartością końcową to rozwiązanie finansowe przygotowane dla przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z luksusowego samochodu, jednocześnie minimalizując miesięczne koszty. W ramach oferty klienci mogą wybrać następujące parametry: okres leasingu od 24 do 60 miesięcy, wysokość opłaty wstępnej od 10% do 45%, wartość wykupu od 26,2% do 48,5%.

Główną zaletą produktu jest niska rata miesięczna.

Zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy, mogą skorzystać z oferty Porsche AutoCredit. Jest to rozwiązanie finansowe, które zapewnia jednocześnie konkurencyjną miesięczną ratę oraz możliwość komfortowej wymiany samochodu na nowy po 3 lub 4 latach.

Klient ma do wyboru jedną z trzech form zakończenia umowy kredytowej: zwrot samochodu i zakup nowego w ramach kolejnej umowy, spłatę jednorazową lub spłatę ratalną.

W przypadku zwrotu pojazdu właściciel nie musi się martwić o sprzedaż samochodu Porsche na rynku wtórnym: odkup gwarantuje Volkswagen Bank. Oprocentowanie Porsche AutoCredit wynosi 4,44% dla wszystkich okresów. Klienci zainteresowani zakupem nowego Porsche nie muszą inwestować na początku kapitału własnego (kredyt jest dostępny od 0% wkładu własnego).

W aktualnej ofercie finansowej dostępny jest również "Porsche leasing z niską wartością końcową". Całkowita suma opłat wynosi 108% dla okresu leasingu 36 miesięcy, opłaty wstępnej 30% oraz wartość wykupu równej 1%.

W ramach oferty klienci mogą wybrać także inne parametry: okres leasingu od 24 do 60 miesięcy, opłatę wstępną od 10% do 45% oraz wartość wykupu 1% lub 19%.

Oferta finansowa obowiązuje do 31 marca 2014. Produkty finansowe łączą się z pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama