/  /  /  / Możliwa usterka w Porsche 911
Porsche

Porsche

Zmień
Pierwszą konstrukcją, która przyniosła rozgłos niemieckiemu konstruktorowi Ferdynandowi Porsche był elektryczny samochód, wyposażony w silniki umieszczone w piastach, zaprezentowany w 1900 roku na światowej wystawie w Paryżu, zaś początki istniejącej do dziś formy miejsce miały w roku 1931, kiedy to Ferdynand Porsche założył w Stuttgarcie biuro konstrukcyjne.
Dowiedz się więcej o marce
 

Możliwa usterka w Porsche 911

UOKIK|

Jak poinformowała firma KPI Sports Cars, wybrane modele Porsche 911 mogą ewentualnie mieć usterkę fabryczną i w związku z tym zdecydowano się na ogłoszenie w naszym kraju prewencyjnej akcji serwisowej.

Według informacji przekazanej do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przez firmę KPI Sports Cars, w niektórych modelach Porsche 911 (auta wyprodukowane od 2010 roku), które posiadają śrubę centralną koła, śruba mocująca koło może potencjalnie pracować luzem, co mogłoby przyczynić się do uwolnienia się koła.

Na rynku polskim kampanią naprawczą objętych jest jeszcze 11 egzemplarzy Porsche 911 (numery VIN patrz tutaj).

Generalny importer poinformował właścicieli samochodów listem poleconym o prowadzonej kampanii i konieczności zgłoszenia się do punktu serwisowego w celu usunięcia ewentualnej usterki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 
Reklama