/  /  /  / Peugeot pomoże podczas ważnego wydarzenia tenisowego
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Peugeot pomoże podczas ważnego wydarzenia tenisowego

Peugeot Polska|
null
© Peugeot
nullnull

Peugeot Polska został oficjalnym przewoźnikiem meczu Davis Cup by BNP Paribas Polska – Australia, który będzie miał miejsce w dniach 13-15 września.

Wiadomości biznesowe są integralnym elementem Strefy Biznesu, płatnej części serwisu samar.pl skierowanej do profesjonalistów. W celu uzyskania pełnego dostępu do tej części serwisu prosimy o kontakt pod adresem email licencja@samar.pl lub poprzez formularz kontaktowy.
Peugeot Polska podjął się obsługi transportowej uczestników niezwykle ciekawego wydarzenia, jakim będzie mecz Davis Cup by BNP Paribas Polska – Australia. Flota samochodów Peugeot będzie obsługiwała wydarzenie w dniach 13-15 września w Warszawie.

Tenis to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu: uprawia go ponad 150 mln osób praktycznie w każdym miejscu na świecie. W roku bieżącym w setne urodziny Pucharu Davisa w turnieju, w którym wzięło udział 129 państw, reprezentanci Polski awansowali do World Group Play-Offs (największy sukces w historii startów drużyny naszego kraju w rozgrywkach Davis Cup).

Mecz z Australią, która jest doświadczonym przeciwnikiem, zapowiada się ekscytująco. Na kortach w polskiej drużynie wystąpi m.in. Jerzy Janowicz, półfinalista turnieju w Wimbledonie, który na co dzień jeździ samochodem marki Peugeot.

Do obsługi meczu wybrano absolutną nowość w ofercie marki: model Peugeot 2008. To crossovera o wyrazistym, mocnym i eleganckim stylu, który niedawno trafił do salonów Peugeot w Polsce.

Flota modeli Peugeot złożona z siedmiu miejskich crossoverów oraz dwóch busów będzie woziła obie drużyny, a także VIP-ów oraz gości imprezy.

Uroczyste przekazanie kluczyków do floty miało miejsce w Salonie Firmowym Peugeot Polska przy Alei Krakowskiej 7 w Warszawie w obecności Guillaume'a de Bienassis, dyrektora marketingu Peugeot Polska. Kluczyki odebrał kapitan reprezentacji Polski Radosław Szymanik.

Przed meczem, który będzie zorganizowany w Hali Torwar, widzowie będą mogli zobaczyć na ekspozycji nowego miejskiego crossovera Peugeot 2008, który zajmie honorowe miejsce przed obiektem.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane

Najnowsze wiadomości - Peugeot

Reklama