/  /  /  / Nowiutki SUV a nawigacja gratis
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Nowiutki SUV a nawigacja gratis

null
© Peugeot
nullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnullnull

Z okazji premiery rynkowej modelu Peugeot 2008 klienci w Polsce mogą zamówić ten samochód z nawigacją satelitarną za darmo. 2008-ka to kolejny reprezentant coraz modniejszych aut typu miejski SUV.

Oferta z okazji premiery Peugeot 2008 obejmuje nawigację satelitarną z mapą Europy i gniazdem USB dla wersji wyposażenia Active oraz Allure. Dla potencjalnego klienta omawiana promocja to oszczędność 1 900 złotych.

Promocja obowiązuje do odwołania.

Bazowa wersja Peugeot 2008 na polskim rynku kosztuje od 54 500 złotych (patrz TUTAJ).

Nowości SUV prosto z Frankfurtu

W dniach 12-15 września odbędzie się akcja z cyklu dni otwarte, która będzie promować na polskim rynku model Peugeot 2008.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama