/  /  /  / Justyna Steczkowska w Peugeot RCZ
Peugeot

Peugeot

Zmień
Historia rodziny Peugeot sięga korzeniami XV wieku, kiedy to zamieszkiwała ona tereny południowej Francji. W 1810 roku należący do rodziny Peugeot młyn przekształcony został przez braci Jean-Pierre oraz Jean-Frederic w odlewnię stali i zakład produkcji pił taśmowych, pod szyldem Peugeot Freres (Bracia Peugeot). W roku 1858 marka Peugeot została zarejestrowana, zajmowała się wówczas produkcją rozmaitych urządzeń użytku domowego jak maszyny do szycia, czy młynki do kawy.
Dowiedz się więcej o marce
 

Justyna Steczkowska w Peugeot RCZ

Peugeot Longin Bielak|
null
© Peugeot Longin Bielak
nullnullnullnullnull

28 marca w salonie firmy Longin Bielak w podwarszawskich Łomiankach dokonano uroczystego przekazania kluczyków do nowego Peugeot RCZ jednej z największych gwiazd polskiej piosenki, Justynie Steczkowskiej.

Przekazany artystce egzemplarz czarnego Peugeot RCZ wyposażony jest w benzynowy silnik 1.6 o mocy 156 KM, z turbosprężarką oraz automatyczną skrzynią 6-biegową. Samochód posiada takie elementy wyposażenia jak ABS, ESP, komplet poduszek bezpieczeństwa, automatyczna dwustrefowa klimatyzacja, nawigacja satelitarna i system audio-video firmy JBL, a także skórzane i podgrzewane fotele z elektryczną regulacją.

Justyna Steczkowska jest wizerunkowym partnerem firmy Peugeot Longin Bielak od października ubiegłego roku.

Firma Peugeot Longin Bielak związana jest z marką Peugeot od ponad 36 lat, a z Łomiankami od 1999 roku, kiedy to przy ul. Kolejowej powstał nowoczesny salon sprzedaży wraz z autoryzowaną stacją obsługi samochodów marki.
Odnośniki
 
comments powered by Disqus
 

Szukasz konkretnego artykułu? Wpisz szukane słowo lub frazę.

Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Reklama